• دانلود Echo Prime – بازی نخستین پژواک

  انتشار 15/01/18 بروز شده 15/01/18 بازدید شده 43نفر نویسنده دیدگاه(ها) 6 دیدگاه

  Echo Prime عنوان بازی پر هیجانی در ژانر اکشن و تا حدودی RPG برای کامپیوتر محسوب می شود که در سال 2014 میلادی به دست Robot Entertainment ساخته شده است. نسل انسان ها به خطر افتاده و موجودات بیگانه در حال تسلط بر سیاره زمین هستند. تمامی آنان با یکدیگر متحد شده اند تا به هدفشان برسند ولی نباید به این افراد اجازه دهید تا همه چیز را به نابودی بکشند.

  دانلود Echo Prime - بازی نخستین پژواک

  زره فولادیتان را در بازی Echo Prime به تن کنید و اسلحه های فوق پیشرفته تان را به دست بگیرید تا به مبارزه با این موجودات نفرت انگیز بپردازید. تعدادشان بسیار زیاد بوده و در اکثریت مناطق ساکن هستند، پس نیاز به یک نقشه عالی و حساب شده دارید تا به موفقیت برسید. پس از اتمام هر ماموریت، پژواکی از انسان ها آزاد می شود که به کمکتان می آید و اگر بتوانید تمامی این پژواک های به اسارت گرفته شده را آزاد کنید، پیروزی از آن نژاد انسان ها خواهد بود.

  کسب امتیاز و نابودسازی هر چه بیشتر دشمنان باعث به دست آوردن پول می شود و با استفاده از این پول می توانید سلاح ها و تجهیزات پیشرفته تری را تهیه نمایید. چندین محیط فضایی برای Echo Prime طراحی شده که بیشتر آن ها در سیاره های دیگر می باشند و شرایط دشواری منتظرتان است. اسلحه هایی که خریداری می کنید، قابلیت Upgrade با صرف هزینه ای را دارند، پس نیازی به خرید تعداد بالایی نیست. با توجه به این که آینده نسبتا دور در این بازی ترسیم شده، همه چیز پیشرفته به نظر می رسد و از مواد اولیه منحصر بفردی ساخته شده اند که به مرور زمان با این مواد آشنا خواهید شد. از امکان Share Echoes برای کمک گرفتن از دوستان آنلاینتان هم بهره ببرید تا مرحله های دشوار را به اتمام برسانید.  بازی Echo Prime بعد از موفقیت های نسخه iOS، حال به PC راه یافته و با استقبال نسبتا مناسبی مواجه شده است.

  حجم فایل : 451.96 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها