• دانلود 12Labours of Hercules – بازی کارگر هرکول

  انتشار 15/01/01 بروز شده 15/01/01 بازدید شده 32نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  12Labours of Hercules یک بازی جالب در سبک Real-Time Strategy از شرکت Jetdogs Studios می باشد که در سال 2013 با حجم مناسبی برای کامپیوتر منتشر شده است. به یونان قدیم سفر کنید و به قهرمان تاریخی این سرزمین یعنی هرکول کمک کنید تا همسرش را از دست شیاطین نجات دهد. او به گروگان گرفته شده و در یکی از سرزمین های ناشناخته زندانی شده است.

  دانلود 12Labours of Hercules - بازی کارگر هرکول

  در طول بازی 12Labours of Hercules هدایت خود شخصیت هرکول را بر عهده نخواهید داشت، بلکه به جای یکی از کارگران ساده در یونان ایفای نقش می کند و قصد کمک کردن به این سرزمین را دارید. در واقع باید راه را برای حرکت باز کنید و موانع متعددی را که در سر راه قرار داده شده اند، از میان بردارید. از جنگل ها، کوهستان ها، بیابان ها و مناطق مختلفی عبور خواهید کرد و به هر نحوه که شده باید تمامی موانع را ناپدید کنید! کار نسبتا دشواریست ولی باید به هدف مهمتان فکر کنید.

  اکثریت موانعی که در مسیر ها قرار گرفته اند، طبیعی هستند و نباید آسیبی به آنان وارد کرده یا نابودشان کنید. برای این که جمع آوری چنین اشیائی در 12Labours of Hercules لذت بخش تر باشد، چیز های ارزشمندی نظیر طلا و نقره در زیر برخی از آنان پنهان شده اند و اگر شانس با شما یار باشد، صاحبشان خواهید شد. این اشیاء قیمتی را در بازار به فروش برسانید و قدرت و سرعت عمل شخصیتتان را با صرف هزینه ای افزایش دهید تا در مراحل بالاتر با مشکلی برخورد نکنید. زمان و مدیریت آن، مهم ترین چیزی هستند که در حین بازی 12Labours of Hercules باید در نظر بگیرید. چون در صورت از دست رفتن زمان، شکست خواهید خورد و مجبور به تکرار آن مرحله هستید. شاهد گرافیک Full HD و بسیار مناسبی در بازی کارگر هرکول هستیم و از موسیقی های متن دل انگیزی در تمامی مراحل استفاده شده است.

  حجم فایل : 285.15 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها