• دانلود Mini Motor WRT – بازی ماشین کوچک اندروید

  انتشار 14/12/29 بروز شده 14/12/29 بازدید شده 29نفر نویسنده دیدگاه(ها) 9 دیدگاه

  Mini Motor WRT عنوان بازی هیجان انگیزی در سبک ماشین سواری برای سیستم عامل Android میباشد که در سال 2014 توسط شرکت Selvas در گوگل پلی انتشار یافته است. وارد مسابقات ماشین های کوچک و پرسرعت شوید و اولین رقابتتان را با سایر رانندگان تجربه کنید. سپس با هزینه نسبتا کمی که در اختیار دارید، اولین ماشینتان را خریداری کنید تا اجازه حضور در مسابقه های بعدی را داشته باشید.

  دانلود Mini Motor WRT - بازی ماشین کوچک اندروید

  بعد از پشت سر گذاشتن مراحل اولیه بازی Mini Motor WRT که تا حدودی آموزشی محسوب می شوند و سطح سختی پایینی دارند، امتیازاتتان را روی هم بگذارید تا ماشینتان را سفارشی سازی کنید. اگر مقام اول در تمامی مرحله های گذشته را به دست آورده باشید، آیتم های خوبی قابل خریداری خواهند شد که ماشین را از نظر قدرت، سرعت و Handling بهبود خواهند بخشید. بیش از پنجاه Level در این عنوان قرار گرفته، پس لحظات خوب و خوشی در انتظارتان می باشند.

  با اتصال به اینترنت می توانید کلوبی را به وجود بیاورید و دوستانتان را به این گروه دعوت کنید و به صورت دسته جمعی مسابقه دهید. امکان نبرد یک کلوب با کلوب دیگر در بخش آنلاین Mini Motor WRT فراهم شده و از جذابیت خاصی برخوردار می باشد. ظاهر ماشینتان را تغییر داده و رنگش را عوض کنید و شماره ای هم بر روی سپر جلویی نصب کنید تا به یک راننده واقعی تبدیل شوید. بخش Career و آفلاین بازی ماشین کوچک به صورت تور جهانی بوده و به مسیر های مختلفی در چندین کشور دنیا سفر خواهید کرد و با رقیبان خارجی روبرو خواهید شد. هر بازیکنی که بتواند بهترین رکورد را در یکی از مراحل بازی Mini Motor WRT کسب نماید، نامش در جدول امتیازات به ثبت می رسد و به نوعی رکورددار آن مرحله به حساب می آید. پس نهایت تلاشتان را بکنید تا به یکی از این افراد تبدیل شوید.

  حجم فایل ها : 45.11 و 19.04 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها