• دانلود Fight The Dragon – بازی مبارزه با اژدها

  انتشار 14/12/22 بروز شده 14/12/22 بازدید شده 50نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Fight The Dragon بازی مستقلی در سبک Hack and Slash و استراتژیک با حجم مناسبی برای PC بوده و در 2014 به دست کمپانی 3Sprockets روی استیم قرار گرفته است. طبق توضیحات سازندگان، این اثر از عناوین بزرگ Diablo به همراه Little Big Planet الهام گرفته تا یک بازی متفاوت به وجود بیاورد. شخصیت مورد نظرتان را با میل خودتان انتخاب کنید و وارد دنایی پر از دشمن شوید.

  دانلود Fight The Dragon - بازی مبارزه با اژدها

  جادو و نیرو های جادوئی در بازی Fight The Dragon از اهمیت بالایی برخوردار می باشند، به همین خاطر نیز هر کاراکتر می توانید چند Spell داشته باشد. در گزینش این توانایی ها دقت کنید، چون بعدا نمی توانید آنان را تعویض کنید. شخصی سازی یا Customize بسیار جالبی برای هر فرد وجود داشته و با کسب امتیاز می توانید شخصیتتان را قدرتمند تر از قبل بکنید. هم چنین امکان تغییر ظاهری و لباس های او نیز فراهم شده تا به هیچ وجه احساس یکنخواختی به کاربر دست ندهد.

  دنیای بزرگی که داخل آن می شوید، پر از نیرو های شیطانی و اژدهایانیست که توسط افراد حیله گر تعلیم دیده شده اند و اگر از آن ها غافل شوید، مرگ کم ترین چیزیست که با آن مواجه خواهید شد! پس حواستان را به خوبی در Fight The Dragon جمع کنید، زیرا در هر مرحله با تعدادی زیادی از این افراد مبارزه خواهید کرد و اگر توانایی کافی برای نابودسازیشان را نداشته باشید، شکست خواهید خورد. پس در سطوح اولیه سعی کنید بیشترین امتیاز را کسب نمایید تا بعد ها به مشکل خاصی برخورد نکنید. زاویه دوربین در بازی مبارزه با اژدها از سمت بالا و مایل به سمت جلو نشان داده می شود و احاطه کامل بر کل نقشه خواهید داشت. از نظر کنترل مبارز در بازی Fight The Dragon احساس نگرانی نکنید، چون در عرض چند دقیقه به خوبی با آن و مهارت هایتان آشنا خواهید شد.

  حجم فایل : 441.91 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها