• دانلود Muffin Knight – بازی شوالیه کوچولو

  انتشار 14/12/21 بروز شده 14/12/21 بازدید شده 50نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Muffin Knight یکی از بازی های فانتزی با محیط بسیار زیبا در سبک Arcade برای کامپیوتر است و قبلا توسط شرکت Angry Mob Games برای اندروید هم عرضه شده است. در ابتدای داستان، کنترل پسر بچه ای بازیگوش را در دست دارید که در حال قدم زدن در جنگل بوده و به طور ناگهانی، کیک های خوشمزه ای را مشاهده می کند که در یک گوشه ای افتاده اند.

  دانلود Muffin Knight - بازی شوالیه کوچولو

  او در بازی Muffin Knight تصمیم می گیرد تا آن ها را نوش جان کند ولی این کیک ها به دست جادوگر طلسم شده اند و به پرواز در می آیند. شما هم که نمی خواهید آنان را از دست بدهید، در رویاهایتان تبدیل به یک شوالیه بامزه با لباسی قدیمی می شوید تا تمامی این خوراکی ها لزیز را جمع آوری کنید، اما به یک مشکل بزرگ مواجه خواهید شد! هر کدام از کیک ها را نطقه ای از جنگل قرار داده می شوند و برای جمع آوری تمامیشان نیاز به زمان زیادی دارید.

  شاید ظاهر بازی شوالیه کوچولو، بچه گانه و کارتونی باشد و لذت بخش به نظر نرسد، اما نمره 4.2/5 این عنوان در Google Play خلافش را ثابت می کند. به مرور زمان و با به دست آوردن خوراکی های بیشتر در Muffin Knight ویژگی های جدیدتری به شخصیتتان افزوده می شود که کار را تا حدودی برایتان آسان تر می کنند. بدین معنی که قدرتتان افزایش می یابد و موانع را با سختی کم تری پشت سر می گذارید. با توجه به این که حیوانات مختلفی در این جنگل زندگی می کنند، هر کیک توسط حیوانی منحصر بفرد نگه داری شده و برای به دست آوردن آن باید با او مبارزه ای ساده داشته باشید. از سلاح های کلاسیکی نظیر شمشیر در بازی Muffin Knight استفاده خواهید کرد ولی خشونت چندانی در هیچ یک از مراحل این بازی آرکید دیده نمی شود.

  حجم فایل : 106.91 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها