• دانلود The Maze Runner – بازی دونده مارپیچی اندروید

  انتشار 14/12/17 بروز شده 14/12/17 بازدید شده 38نفر نویسنده دیدگاه(ها) 12 دیدگاه

  The Maze Runner بازی جدیدی در سبک فرار یا Run برای سیستم عامل Android محسوب می شود که از روی فیلم آن توسط شرکت PIKPOK در سال 2014 به انتشار رسیده است. Thomas شخصیت اصلییست که به همراه دوستانش در منطقه ای به نام The Glade از خواب بیدار می شوند. آنان به خاطر نمی آورند که چگونه وارد این محل شده اند و حتی نامشان را نیز فراموش کرده اند.

  دانلود The Maze Runner - بازی دونده مارپیچی اندروید

  این مکان پیچ در پیچ بازی The Maze Runner پر از خطر های احتمالیست و اگر راهشان را به درستی انتخاب نکرده و تصمیم صحیح را نگریند، با مرگ دست و پنجه نرم خواهند کرد. به این کاراکتر ها که از روی فیلمش ساخته شده اند، کمک کنید تا راهی برای خروج از این مخمصه پیدا کنند. در حقیقت، از همان ابتدای بازی دونده مارپیچی برای نجات جانتان فرار می کنید و باید تمامی تلاشتان را بکنید تا به خودتان و سایر دوستانتان اتفاق ناگواری نیفتد.

  کنترل هر فردی که بر عهده دارید، به وسیله شتاب سنج گوشی اندرویدیتان انجام می گیرد و در عرض چند ثانیه با نحوه حرکت آشنا خواهید شد. مشکلی از این بابت در The Maze Runner نخواهید داشت ولی کسب مهارت در عبور از موانع، نیازمند زمان می باشد و به همین راحتی به دست نمی آید. راه های پر پیچ و خمی در این عنوان منتظرتان هستند و با کم ترین لغزشی در دام ها گرفتار خواهید شد. علاوه بر موانعی که وجود دارند، با موجودات عجیبی هم در طول راه مواجه خواهید شد که قصد گرفتن جانتان را دارند. به هیچ وجه نمی توانید با چنین موجوداتی مبارزه کنید و بهترین راه برای نجات جانتان، فرار از راه مناسب می باشد. گرافیک بازی The Maze Runner نسبت به سایر عناوین Run در سطح بسیار بالایی قرار دارد و در عین حال، حجم بسیار کم و کاملا مناسبی دارد.

  حجم فایل ها : 15.01 و 53.60 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها