• دانلود Green City Go South – بازی شهر سبز جنوبی

  انتشار 14/12/08 بروز شده 14/12/08 بازدید شده 84نفر نویسنده دیدگاه(ها) 11 دیدگاه

  Green City Go South جدیدترین نسخه از بازی شهر سبز در سبک مدیریتی و Dash برای کامپیوتر بوده که به دست شرکت Big Fish Games در سال 2014 انتشار یافته است. منطقه ای بسیار زیبا در جنوب دریا با هزینه کمی خریداری کنید و شهری بزرگ و پر رونق در آن جا به وجود بیاورید. اما تفاوتی که ساختار این شهر با سایر شهر ها داشته، استفاده از زباله های بازیافتی در اکثریت جاهای آن می باشد.

  دانلود Green City Go South - بازی شهر سبز جنوبی

  تمامی تلاشتان را در بازی Green City Go South به کار بگیرید تا پایه ها و زیر ساخت ها به خوبی بنا شوند تا بعد ها با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم نکنید. بعد از این که چند ساختمان اصلی از جمله شهرداری را در مرکز شهر ایجاد کردید، راه ها و خیابان ها را به طور اصولی بسازید تا رفت و آمد آسانی در آن داشته باشید. بیش از بیست نوع ساختمان به همراه جزئیات و امکان Upgrade آنان در شهر سبز جنوبی قرار گرفته اند.

  در ابتدای کار، یک شخصیت فانتزی با شما همراه می شود تا آموزش های لازم را ببینید و با محیط کارتان آشنا شوید. بعد از این که توانستید بخش آموزشی Green City Go South را به اتمام برسانید، به طور کلی 45 ماموریت مختلف در قسمت مربوطه طرح می شود و اگر بتوانید دستورات ذکر شده در هر ماموریت را با موفقیت انجام دهید، پاداش مناسبی به حساب کاربریتان افزوده خواهد شد. برای این که در گیم پلی این عنوان، تنوعی وجود داشته باشد، شش آیتم در جاهای مختلفی از شهر مخفی شده و در صورت پیدا کردن این آیتم ها، امتیازی دریافت خواهید کرد. علاوه بر همگی این ویژگی های منحصر بفرد در طول بازی Green City Go South دست آورد ها یا Achievement هایی هم به مرور زمان به دست می آورید ولی آن ها دارای امتیاز خاصی نیستند و به مجموعه تان اضافه می شوند.

  حجم فایل : 77.30 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها