• دانلود Stranger – بازی مهاجمان بیگانه

  انتشار 14/12/07 بروز شده 14/12/07 بازدید شده 37نفر نویسنده دیدگاه(ها) 4 دیدگاه

  Stranger عنوان یکی از بازی های پرهیجان در سبک استراتژیک و تا حدودی اکشن برای ویندوز بوده که در سال 2007 توسط شرکت Empire Interactive انتشار یافته است. همان طور که از اسم پیداست، نیرو های بیگانه یا همان Aliens به سرزمینتان هجوم آورده اند و هر چیزی را که سد راه قدرت یافتنشان باشد، از میان بر می دارند تا به ابرقدرتی در جهان تبدیل شود.

  دانلود Stranger - بازی مهاجمان بیگانه

  به طوری که داستان بازی Stranger از نکته ای تاریک و پر از ظلم آغاز می شود و امید مردم بیگناه از بین رفته و تنها شما هستید که می توانید آرامش و نظم را به این سرزمین بازگردانید. اما راهی دور و دار در پیش دارید و باید با دشمنان متعددی مبارزه کنید تا در نهایت به هدف برسید. برای شروع کار، اولین مبارزه تان را با یکی از نیرو های ساده و نه چندان قدرتمند دشمن انجام دهید تا مهارت های اولیه در مبارزات را به دست بیاورید و سپس به جلو پیش بروید.

  با توجه با این که جادو و نیرو های جادوئی نیز در نتیجه هر نبرد، تاثیر به سزایی دارند، از آنان در مواقع ضروری بهره ببرید. هزینه تامین چنین آیتم هایی در Stranger نسبتا بالا بوده، پس سعی کنید تا در نبرد های معمولی از قدرت بدنیتان استفاده کنید و با کم ترین هزینه، بهترین نتیجه را بگیرید. هر چه قدر که در مسیرتان به جلو می روید، قدرت سربازان مهاجم افزایش می یابد. اما در کنار این مشکل، عطش بازیکن نیز برای از بین بردن آنان نیز به بالاترین سطح خود می رسد. اکثریت نبرد هایی که در آنان شرکت خواهید داشت، به صورت تن به تن نیست. یعنی باید با چندین نفر همزمان بجنگید و شکستشان دهید. به همین خاطر نیز نباید ریسک کنید و بدون نقشه قبلی به جرو بروید. بازی Stranger دارای گرافیک سطح بالایی نیست ولی گیم پلی آن به خوبی طراحی شده است.

  حجم فایل : 585.28 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها