• دانلود Ski-World Simulator – بازی برف روبی کوهستان

  انتشار 14/11/30 بروز شده 14/11/30 بازدید شده 67نفر نویسنده دیدگاه(ها) 26 دیدگاه

  Ski-World Simulator یکی دیگر از بازی های متفاوت کمپانی UIG GmbH در سبک شبیه ساز یا Simulation برای کامپیوتر میباشد که در سال 2014 به انتشار رسیده است. فصل زمستان بوده و اکثریت مردم برای تفریح و استفاده از تلکابین به کوهستان می آیند و وظیفه تمیز نگه داشتن منطقه ای بر عهده شماست. ماشین برف روب را بردارید و مکان های رفت و آمد را عاری از برف کنید.

  دانلود Ski-World Simulator - بازی برف روبی کوهستان

  امام همه کار ها در بازی Ski-World Simulator تنها به این کار ساده ختم نمی شود، بلکه ماموریت هایی نظیر جابجایی وسایل مورد نیاز برای تعمیر یا ساخت بخش های جدید هم به وظیفه اصلیتان اضافه می گردد. بعد از این که امتیاز و پول کافی برای خرید ماشین برف روب جدید فراهم ساختید، آن را از بخش فروشگاه خریداری کنید. سپس با هزینه باقی مانده، اجزای داخلی یا خارجی آن را ارتقا دهید تا قدرت و سرعت عمل بیشتری داشته باشد.

  تنها مشکلی که هر چند وقت یکبار با آن مواجه هستید، کمبود سوخت برای حرکت دادن ماشینتان می باشد. قبل از پذیرفتن هر ماموریتی در Ski-World Simulator ابتدا باک سوختتان را چک کنید تا خالی نباشد و با خیال راحت مشغول کار شوید. همیشه سعی کنید بخش های ساده تر زمین را برای برف روبی اولیه انتخاب کنید. در غیر این صورت به ماشینتان فشار آمده و از کار می افتد و باید به تعمیرگاه مراجعه کرده و هزینه ای بپردازید. سیستم آب و هوایی و هم چنین روز و شب در نسخه 2014 با پیشرفت های چشم گیری همراه بوده و کاملا واقع گرایانه به نظر می رسد. فیزیک دقیقی هم برای انواع حرکات ماشین در نظر گرفته شده و با یک Simulator پیشرفته مواجه خواهید شد. علاوه بر این خصوصیت ها، بازی Ski-World Simulator دارای گرافیکی مناسب و سه بعدی به همراه حجم بسیار کمی می باشد و توانسته نظر طرفداران را به خود جلب کند.

  حجم فایل : 186.10 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها