• دانلود Rollers of the Realm – بازی جنگجویان قلعه

  انتشار 14/11/25 بروز شده 14/11/25 بازدید شده 35نفر نویسنده دیدگاه(ها) 9 دیدگاه

  Rollers of the Realm یکی از بازی های متفاوتی از Atlus U.S.A در سبک فکری و شبیه به استراتژیک بوده و دو قالب کلی Pinball و جنگی را با هم ترکیب کرده است. البته داستان فانتزی و جالبی هم برای این عنوان در نظر گرفته شده که به مرور زمان روایت می شود و شرح حال چند تن از جنگجویان قلعه امپراطوری می باشد. حال و هوای قرون وسطی در این بازی حاکم بوده و جذابیت خاصی دارد.

  دانلود Rollers of the Realm - بازی جنگجویان قلعه

  در طول بازی Rollers of the Realm به جای این که هدایت توپ پینبال را به دست بگیرید، به جای یکی از قهرمانان ایفای نقش می کنید و باید با سربازان دیگر مبارزه کنید. محیط و پس زمینه هر مرحله با وجود این که در نزدیک قصر قرار دارند، شبیه به هم نبوده و از تنوع خاصی برخوردار می باشند. جادوی سیاه قدیمی باز هم ریشه هایش را زنده کرده و نیرو های تاریکی در حال تسلط یافتن بر نیرو های آزادی خواه و عدالت جو هستند و با شرایط نامتناسبی زندگی می کنید.

  اما به هیچ وجه نباید نگران شوید، چون شما هم می توانید از نیرو های جادوئی ساده در ابتدا استفاده کنید و ضربات محکمی را به دشمن وارد سازید. گیم پلی Rollers of the Realm یک ایده کاملا نو و خارق العاده بوده که تا کنون در هیچ یک از بازی های تاریخ به کار برده نشده و همین تازگی هم باعث برنده شدن بخش Gameplay جنگجویان قلعه در جشنواره GDC Play 2014 شده است! حرکاتی که برای نیرو های مقابل در نظر گرفته شده، به صورت Random یا همان تصادفی هستند و نمی توانید آنان را پیش بینی کنید. به همین دلیل نیز باید همیشه آمادگی لازم را برای مبارزه با آنان داشته باشید تا با شکست مواجه نشوید. در داستان بازی Rollers of the Realm همه امید ها برای بازگشتن آرامش و عدالت از بین رفته اند و امید همگان به شماست.

  حجم فایل : 532.99 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها