• دانلود Archers Clash – بازی برخورد کمانداران

  انتشار 14/11/25 بروز شده 14/11/25 بازدید شده 22نفر نویسنده دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  Archers Clash بازی پرهیجانی در سبک Role Playing یا همان نقش آفرینی برای سیستم عامل Android محسوب میشود که توسط شرکت Falcon Mobile به انتشار رسیده است. کمان و شخصیت کماندار مورد نظرتان را از بین چندین گزینه برگزینید تا وارد اولین نبردتان با حریف شوید. روند بازی بدین صورت بوده که یکی از کمانداران در سمت راست و دیگری در سمت چپ زمین قرار می گیرند.

  دانلود Archers Clash - بازی برخورد کمانداران

  سپس به صورتی نوبتی در بازی Archers Clash به سمت همدیگر تیر پرتاب می کنید، بعنی طرف مقابلتان دشمنتان بوده و باید او را با نشانه گیری های صحیحتان از پای در آورید. اگر در چند حرکت اولیه این کار را انجام ندهید، حریفتان شما را شکست خواهد داد و باید با مرگ دست و پنجه نرم کنید. لباس جنگی مناسب و تجهیزات مناسب دفاعی باعث کاهش قدرت و سرعت تیر طرف مقابلتان می شود، پس از این آیتم های به خوبی بهره ببرید.

  قدرت و مهارت جنگجویتان به مرور زمان افزایش می یابد، تا جایی که هیچ فردی نتواند جلویتان بایستد و رو در رو بجنگد. در نهایت توانتان را در Archers Clash به کار گیرید تا مهارت خوبی را در این رشته به دست بیاورید و مرحله ها را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید. علاوه بر این که در هر مرحله باید فرد مقابل را شکست دهید، ماموریت های کوچک و جالبی هم برایتان در نظر گرفته شده و در صورت انجام این ماموریت ها، پاداش خوبی نصیبتان می شود. مهم ترین و آسیب پذیر ترین نکته ای که هر کمانداری می تواند به سمت آن هدف گیری کند، سر طرف مقابل می باشد. البته نشانه گرفتن این قسمت از بدن در بازی Archers Clash کار بسیار دشواری بوده و امکان اثابت آن خیلی کم است. تسلیم نشوید و تلاش کنید تا به چنین نقاطی ضربه وارد سازید و نابودش کنید.

  حجم فایل : 42.46 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها