• دانلود Greed for Glory – بازی طمع برای پیروزی اندروید

  انتشار 14/11/23 بروز شده 14/11/23 بازدید شده 28نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Greed for Glory یکی از برترین بازی های سیستم عامل اندروید با محیطی فانتزی در سبک استراتژیک بوده که توسط شرکت PerBlue بر روی گوگل پلی انتشار یافته است. محیطی که مشاهده می کنیم، دنیایی خیالیست که در زمان قرون وسطی روایت می شود و نیرو های جادوئی مختلفی در آن وجود دارد. هم چنین موجودات افسانه ای از جمله جادوگران در بازی طمع برای پیروزی به چشم می خورند.

  دانلود Greed for Glory - بازی طمع برای پیروزی اندروید

  سرزمین مورد نظرتان را در یکی از مناطق خالی بازی Greed for Glory ایجاد کنید و مردمتان را در این مکان ساکن کنید تا صاحب یک امپراطوری کوچک شوید. برای دفاع از سرزمینتان یا حمله به سرزمین های دیگر، سربازانی از جمله Wizard, Goblin, Dragon و Elf تعلیم دهید تا در این نبرد ها شرکت کنند. هدایت تمامی این نیرو ها در هر جنگ بر عهده شما خواهد بود. پس آرایش نظامیشان را بهبود بخشید و با استراتژی مناسبی به پیش بروید.

  96 مرحله یا Campaign به صورت آفلاین برای این عنوان طراحی شده و برای پیروزی در هر یک از آنان نیاز به زمان و دقت فراوانی خواهید داشت. پس از این که مهارت های لازم در نبرد های Greed for Glory را کسب نمودید، به بخش آنلاین مراجعه کرده و به سایر کاربران حمله کنید. البته می توانید با دوستانتان متحد شوید و گروهی را ایجاد نمایید و با گروه های دیگر به مبارزه بپردازید. مدیریت منابع در طمع برای پیروزی اهمیت بسیاری دارد. زیرا تمامی ساختمان ها و سربازان توسط منابع ساخته می شوند و در صورت از دست دادن منبع هایتان نمی توانید کاری بکنید. بازیکنان دیگر هم می توانند به سمت امپراطوری شما لشگرکشی کرده و غارتتان کنند. برای مقابله با چنین حملاتی نیاز به یک قلعه مستحکم با ساختمان های دفاعی قوی خواهید داشت. پس منابعتان را جمع آوری کرده و سطح ساختمان ها را Upgrade کنید.

  حجم فایل : 43.85 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها