• دانلود The Binding of Isaac – بازی اسارت ایزاک

  انتشار 15/12/29 بروز شده 15/12/29 بازدید شده 117نفر نویسنده دیدگاه(ها) 16 دیدگاه

  The Binding of Isaac شاهکار Indie یا مستقلی از کمپانی Nicalis Inc برای سیستم عامل ویندوز در سبک فکری می باشد که در سال 2014 بر روی Steam قرار گرفته است. داستان از جایی آغاز می شود که شخصیت اصلی از دست آزار و اذیت های مادرش به زیرزمین خانه شان پناه می برد. در زیرزمین به طور اتفاقی غفل می شود و ایزاک در تاریکی با ترس و وحشت به سر می برد.

  دانلود The Binding of Isaac - بازی اسارت ایزاک

  او با موجودات خطرناکی در این مکان از بازی The Binding of Isaac ملاقات می کند و تنها هدفی که در ابتدا دارد، فرار کردن از دست آن هاست. بعد از کمک کردن او برای کشیدن نقشه فرار، با اشیاء ارزشمندی مواجه می شوید که شما را وسوسه می کنند و تصمیم می گیرید تا تمامی این آیتم ها را از گوشه و کنار جهان تاریک پیدا کنید و با خود به خانه ببرید. هنگام شروع بازی اسارت ایزاک، هیچ قدرتی ندارید و باید تمامی مهارت ها را به مرور زمان فرا بگیرید.

  DLC جدید با نام The Binding of Isaac Afterbirth به پست افزوده شد.

  معما های پیچیده و بی نظیری در این عنوان به کار گرفته شده اند و باعث به چالش کشیدن تفکر بازیکن می شوند. به خاطر همین ویژگی هاست که The Binding of Isaac توانسته در شبکه استیم، نمره کامل 10/10 را تا کنون در کارنامه داشته باشد و با وجود رایگان نبودنش، بیش از چند میلیون بار توسط کاربران خریداری شده است. مبارزات مختلفی در طول داستان با بیگانگان خواهید داشت، پس خودتان را آماده کنید و از مهارت هایتان به خوبی بهره ببرید تا در نهایت بتوانید آن ها را شکست دهید و به بخش بعدی راه پیدا کنید. گیم پلی بازی The Binding of Isaac به صورت Random یا شانسی بوده، بدین معنی که نمی توانید حرکات و مسیر هایی که دشمنان به سمتتان می آیند، پیش بینی کنید و باید تمامی تلاشتان را بکنید تا به دست این افراد کشته نشوید.

  حجم فایل : 312.89 و 451.24 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود DLC با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها