• دانلود Parking Mania – بازی هیجان پارکینگ اندروید

  انتشار 14/11/10 بروز شده 14/11/10 بازدید شده 37نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Parking Mania نام بازی پرطرفداری در سبک پارک ماشین برای Android از کمپانی CHILLINGO بوده و تا کنون بیش از ده میلیون بار از Google Play دریافت شده است. اگر از علاقه مندان به این سبک هستید، به هیچ وجه نباید این عنوان منحصر بفرد را از دست بدهید، چون از تمامی ویژگی های پارکینگ استفاده شده تا همه چیز را جذاب و البته اعتیادآور نشان دهد و این هدف هم تحقیق یافته است.

  دانلود Parking Mania - بازی هیجان پارکینگ اندروید

  برای شروع کارتان در بازی Parking Mania پارکینگ کوچک و ساده ای برایتان در نظر گرفته شده تا با کنترل ماشین ها آشنا شوید و بتوانید این کار را با موفقیت انجام دهید. پشت سر گذاشتن این مراحل کار آسانیست ولی مهارت یافتن و تبدیل شدن به یک فرد حرفه ای، کار دشواری خواهد بود و ساعت ها باید تلاش کنید تا به این سطح برسید. هر یک از افرادی که برای پارک کردن ماشینشان به پیشتان مراجعه می کنند، انتظار دارند تا کار به درستی انجام شود و مشکلی پیش نیاید.

  به همین خاطر نیز نباید با هیچ یک از موانعی که سر راهتان قرار دارد، برخوردی داشته باشید، در غیر این صورت جریمه خواهید شد و شخص مراجعه کننده هم پولی پرداخت نمی کند. در Parking Mania هدایت اتومبیل های بزرگ نسبت به آن هایی که عرض و طول کم تری دارند، سخت تر بوده و باید با احتیاط عمل کنید تا با مشکل خاصی روبرو نشوید. اکثریت تصادفات و برخورد ها به هنگام دور زدن رخ می دهند، پس حواستان را به خوبی جمع کنید تا به این نکته، توجه ویژه ای داشته باشید. سه نوع کنترل اتومبیل با نام های tilt, swipe و steering wheel در بازی هیجان پارکینگ در نظر گرفته شده تا تنوعی در این عنوان به وجود بیاید و خسته کننده نباشد. شاهد گرافیک متوسطی در بازی Parking Mania هستیم ولی مهم ترین نکته ای که به آن توجه شده، Gameplay می باشد.

  حجم فایل ها : 40.63 و 2.75 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج سازی از حالت فشرده : sdcard/Android/data

  دسته بندی ها