• دانلود Flying Islands Chronicles – بازی جزیره پرواز

  انتشار 14/11/07 بروز شده 14/11/07 بازدید شده 30نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Flying Islands Chronicles یک بازی سرگرم کننده در سبک Dash و مدیریتی برای کامپیوتر است و در سال 2014 توسط شرکت Mystery Tag بر روی اینترنت عرضه شده است. شخصیتی که هدایت او را از ابتدا بر عهده دارید، کشاورزیست که بر روی مزرعه کار می کند و زندگی تقریبا آرامی را دارد. تا زمانی که روبات ها و ماشین آلات بر علیه انسان ها به پا می خیزند و همه جای جزیره را به نابودی می کشند.

  دانلود Flying Islands Chronicles - بازی جزیره پرواز

  آن ها به سرعت در بازی Flying Islands Chronicles همه جا را تحت سلطه خودشان قرار می دهند، به طوری که هیچ انسانی جرات نزدیک شدن به مناطقشان را ندارد. کشاورزی را کنار بگذارید و به عنوان یک قهرمان به دل کوهستان ها، دشت ها و مناطق ممنوعه بروید و راه را باز کنید تا بتوانید به قسمت بعدی بروید. از مردم و ساکنانی که بر اثر این حوادث به شدت ترسیده اند، کمک بگیرید تا اهدافتان را به پیش ببرید. مراقب حملات ناگهانی روبات ها باشید و راهی برای فرار پیدا کنید.

  چند شخصیت دیگر از جمله مهندس و چوپان در طول بازی جزیره پرواز به شما یاری می رسانند تا بتوانید موانع پیش رویتان را بردارید. با توجه به این که در Flying Islands Chronicles همیشه در حال سفر هستید، نیاز به آذوقه خواهید داشت. به همین خاطر نیز مجبور به جمع آوری خوراکی از دل طبیعت هستید. شاید در مناطقی که درختان انبوهی دارد، به راحتی بتوانید خوراکیتان را تامین کنید ولی در منطقه های کوهستانی و مکان هایی که با بارش شدید برف و باران مواجه هستید، کار دشواری در پیش خواهید داشت. اشیاء ارزشمندی نظیر طلا و نقره را از معادنی که در نزدیکیتان وجود دارند، جمع کنید تا بتوانید آیتم های جدیدی را خریداری کنید و از دشواری کارتان کاسته شود. گرافیک ساده و فانتزی برای بازی Flying Islands Chronicles در نظر گرفته شده اما این گیم پلی روان بوده که باعث جذابیت این عنوان شده است.

  حجم فایل : 210.37 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها