• دانلود OIO The Game – بازی جنگجوی چوبی

  انتشار 14/11/03 بروز شده 14/11/03 بازدید شده 42نفر نویسنده دیدگاه(ها) 2 دیدگاه

  OIO The Game نام یکی از بازی های پلتفرمر و ماجراجویی برای سیستم عامل ویندوز بوده که در سال 2011 میلادی به دست شرکت Plug In Digital ساخته و منتشر شده است. OIO اسم شخصیت چوبی در این بازی بوده که بعد از یک خواب طولانی بیدار شده و با صحنه های تعجب برانگیزی مواجه می شود. تمامی دوستان و ساکنان شهر به تکه های سنگی تبدیل شده اند که هیچ احساسی ندارند.

  دانلود OIO The Game - بازی جنگجوی چوبی

  آن ها در بازی OIO The Game حتی نمی توانند حرکت کنند و صدایی از خود بروز دهند تا بلکه بتوانند باعث نجات دیگران شوند. با جنگجوی چوبی همراه شوید تا این معمای عجیب را حل نماید و ناجی سایر افراد باشد. غول سنگ نشان، باعث همگی این مشلات بوده و روز به روز بر قدرتش افزوده می شود، به طوری که هیچ کس نمی تواند مانع او شود. سرنخ های کوچکی را که در ابتدای بازی به چشم می خورند، پیدا کنید و به دنبال سرنخ های بزرگ تر بروید.

  عواملی را که باعث تضعیف قدرت غول می شوند، کشف کنید و آنان را در کنار یکدیگر قرار دهید تا به قدرت بیشتری نسبت به دشمن برسید. راه پر پیچ و خمی در OIO The Game در پیش دارید، زیرا هیچ اثری از آن دنیایی که قبلا در آن زندگی می کردید، دیده نمی شود و با یک جهان کاملا متفاوت روبرو هستید. موجودات خطرناکی در کمینتان نشسته اند تا جانتان را بگیرند و آخرین امید را هم از بین ببرند. به طور کلی، 12 مرحله در بازی جنگجوی چوبی وجود داشته که هر یک دارای محیط متنوعی هستند و برای این که با خطرات جدی مواجه نشوید، باید همه جا را به خوبی آنالیز کنید و سپس قدم بگذارید. سازندگان بازی OIO The Game یعنی کمپانی Uncanny Games توانستند در سالی که موفق به ساخت این بازی شدند، نمرات بسیار مناسبی را از سمت منتقدان دریافت کنند.

  حجم فایل : 318.92 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها