• دانلود Major GUN – بازی اسلحه بزرگ اندروید

  انتشار 16/03/01 بروز شده 16/03/01 بازدید شده 1 نفر نویسنده دیدگاه(ها) 2 دیدگاه

  Major GUN از بازی های اکشن و شوتر اول شخص جدیدیست که به تازگی توسط کمپانی byss mobile برای سیستم عامل اندروید بر روی Google Play انتشار یافته است. تروریست ها به سرزمینتان آمده اند تا حقوق تمامی مردم را ضایع کنند و بخش های مختلفی از آن را تحت سلطه خود در آورند. اسلحه ای به دست بگیرید و لباس مخصوص جنگیتان را به تن کنید تا با این اشرار مبارزه کنید.

  دانلود Major GUN - بازی اسلحه بزرگ اندروید

  گروه کوچکی در ابتدای بازی Major GUN برای این کار، مامور شده اند و با کمی توجه و دقت می توانید آنان را به رگبار ببندید و جانشان را بگیرید. اما بعد از کشته شدن تعداد از دشمنان، موج عظیمی از این افراد از جهات مختلف به سمتتان حمله ور خواهند شد تا انتقام یارانشان را بگیرند. به همین زودی تسلیم نشوید، چون اسلحه ها و تجهیزات جنگی مناسبی در اختیار خواهید داشت و اگر آن ها را خریداری کنید، قادر به دفاع از سرزمینتان خواهید بود.

  آپدیت جدید v3.4.4 جایگزین شد.

  سبک Arcade با محیطی فانتزی در بازی اسلحه بزرگ به چشم می خورد، به همین دلیل نیز با واقعیت کمی فاصله خواهید داشت. سرعت حرکت دشمن و هم چنین شخصیتی که در Major GUN به اختیار دارید، کمی بیشتر بوده و همین امر باعث جذاب تر شدن گیم پلی شده است. هر اسلحه ای که با صرف هزینه از Shop خریداری می کنید، قابل Upgrade بوده و می توانید آن را از لحاظ فنی به سطح بالاتری برسانید تا بازده بهتری داشته باشد. Challenge های روزانه در اسلحه بزرگ، یکی از مهیج ترین بخش هاییست که فقط یک بار در روز به آن ها راه می یابید و امتیاز بسیار خوبی از این طریق عایدتان خواهد شد. گیم پلی بازی Major GUN به صورت Endless یا همان پایان ناپذیر بوده، بدین معنی که هر چه قدر بتوانید در برابر موج حملات تروریست ها دوام بیاورید، امتیاز بالاتری ثبت خواهد شد.

  تغییرات نسخه 3.4.4:

  • رفع اشکالات و بهبود گرافیکی

  حجم فایل ها : 80.66 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.2 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها