• دانلود EvilQuest – بازی در جستجوی شیطان

  انتشار 14/10/13 بروز شده 14/10/13 بازدید شده 43نفر نویسنده دیدگاه(ها) 2 دیدگاه

  EvilQuest بازی پرهیجانی در سبک پلتفرمر و ماجراجویی با صحنه های اکشن برای PC است که در سال 2014 توسط کمپانی Chaosoft Games بر روی استیم قرار گرفته است. پس از انتشار این بازی، برترین عنوان مستقل هفته از سوی منتقدان انتخاب شد و چندین جایزه هم دریافت کرد. داستان در مورد شوالیه شروری به نام Galvis می باشد که هدایت او بر عهده کاربر گذاشته می شود.

  دانلود EvilQuest - بازی در جستجوی شیطان

  شاهد سنت شکنی در بازی EvilQuest هستیم، بدین معنی که به جای نجات دنیا، به نیرو های اهریمنی و تاریکی می پیوندید تا کنترل تمامی دنیا را به دست بگیرید و بر آن حکومت کنید. برای رسیدن به این هدف باید دشمنان زیادی را از میان بردارید و با افراد متعددی مبارزه کنید تا راه برایتان هموار تر شود. در جنگل ها، کوهستان ها، قلعه های تاریک و دهکده ها مشغول ماجراجویی می شوید تا عواملی را که باعث برقراری عدالت می شوند، به طور کلی نابود سازید.

  از شخصیت هایی که قبلا به شما و دوستانتان ضربه وارد کرده اند، انتقام سختی بگیرید و آنان را به سزای اعمالشان برسانید. برای مبارزات در EvilQuest می توانید از سلاح های کلاسیکی همچون شمشیر و نیزه بهره ببرید و علاوه بر این، امکان از بین بردن دشمن با آیتم های مخصوص در جستجو شیطان هم وجود دارد. رمز و راز های قدیمی و افسانه ای را در دهکده ها کشف کنید و با در کنار گذاشتن آن ها به قدرت پایان ناپذیری دست پیدا کنید. سحر و جادو هم در بازی EvilQuest به چشم می خورد و اسلحه های مختلفی با استفاده از جادو کار می کنند. البته استفاده از چنین اسلحه هایی باید به مقدار محدودی باشد، چون انرژی زیادی ندارند و تمام می شوند. مواظب دشمنانی باشید که در گوشه و کنار پنهان شده اند و در مواقعی که شرایط محیا می شود، به سمتتان هجوم می آورند و آسیب های جبران ناپذیری به شما وارد می سازند.

  حجم فایل : 70.64 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  توجه :

  موقع نصب، اتصال اینترنت را قطع کنید.

  دسته بندی ها