• دانلود Rooster Wars – بازی خروس جنگی اندروید

  انتشار 14/10/09 بروز شده 14/10/09 بازدید شده 250نفر نویسنده دیدگاه(ها) 75 دیدگاه

  Rooster Wars یک بازی متفاوت ایرانی در سبک Arcade و تا حدودی Fighting برای سیستم عامل اندروید محسوب میشود که توسط استودیو رایاگیمز به انتشار رسیده است. برای شروع بازی باید یکی از سه نژاد ژاپنی، لاری یا وسترن را برای مبارزه انتخاب کنید و وارد محیط اصلی شوید. اولین نبردتان را با خروس مقابل انجام دهید و سعی کنید تا بیشترین و بهترین ضربات را به او وارد سازید.

  دانلود Rooster Wars - بازی خروس جنگی اندروید

  امکان شخصی سازی در بازی Rooster Wars جالب ترین بخش از این عنوان می باشد، بدین معنی که می توانید ظاهر خروستان را به طور کامل تغییر دهید و آیتم هایی نظیر شمشیر، کلاه خود و زره را برای او تهیه کنید تا در نبرد های تن به تن موفق شود. تنوع این گونه وسایل جنگی و آیتم ها در بازی خروس جنگی، بیشتر از آن چیزیست که تصور می کنید. دو بخش داستانی و مسابقات برای این بازی در نظر گرفته شده است و با توجه به علایقتان، یکی را برگزینید.

  در بخش داستانی با خروسی که انتخاب کرده اید، به جلو حرکت کنید و با دشمنانتان از سرزمین های مختلف ملاقات کنید. اگر بتوانید در هر مرحله از این قسمت Rooster Wars پیروز باشید، سفری به سرزمین های مجاور خواهید داشت تا با مبارزان دیگری روبرو شوید. شخصیتی به نام شاه خروس، شما را مامور کرده تا به تمامی مناطق سفر کنید و نظم و انضباط را برقرار نمایید. اما بخش دیگری که وجود دارد، مسابقات آنلاین می باشد و باید با سایر کاربران اینترنتی به رقابت بپردازید. هر فردی که در قسمت Multiplayer بازی Rooster Wars قدرت و سلامتی بیشتری داشته باشد، به احتمال زیاد پیروز خواهد شد. البته ضربات به موقعی که هر بازیکن در نبردی وارد می کند هم تاثیر گذار است. زبان فارسی در محیط این بازی قرار داده شده است تا به راحتی بتوانید با تمامی بخش ها آشنایی داشته باشید.

  حجم فایل : 52.66 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک کافه بازار

  دسته بندی ها