• دانلود PES MANAGER – بازی مربی فوتبال اندروید

  انتشار 14/10/05 بروز شده 14/10/05 بازدید شده 88نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  PES MANAGER بازی جدیدی از کمپانی معروف KONAMI برای اندروید در سبک مربیگری فوتبال می باشد که تا کنون بیش از ده میلیون بار در Googleplay دانلود شده است. وارد دنیای بی نظیر فوتبال در بازی شوید و تیم خود را با بازیکن های دنیای واقعی به وجود بیاورید. در همان ابتدای فصل سعی کنید تا بازیکنان جوانی را به خدمت در آورید تا بعد از مدتی به ستارگان بزرگی تبدیل شوند.

  دانلود PES MANAGER - بازی مربی فوتبال اندروید

  خودتان هم در بازی PES MANAGER وظیفه مربیگری در تیم را بر عهده بگیرید و در تمارین شرکت کنید. تمریناتی برای هر فرد در نظر بگیرید تا مهارت و سرعت عمل او در توپ زنی افزایش یابد و بتواند در پست مخصوص خود، بهترین کارکرد را داشته باشد. برای این که بتوانید شانستان را در دنیای فوتبال امتحان کنید، بسته هایی با نام Badgets را با صرف هزینه ای خریداری کنید. داخل این بسته ها ممکن است بهترین بازیکنان باشد ولی در اکثریت مواقع شانس با شما یار خواهد بود.

  بدین معنی که Unlock کردن چنین بسته هایی نسبت به هزینه اش، با صرفه خواهد بود و بعضی وقت ها هم باعث میلیاردر شدن باشگاه می شوند! بیش از 1500 بازیکن واقعی به همراه صدها تیم در PES MANAGER طراحی شده اند، به همین دلیل نیز تنوع کافی وجود دارد و از بازی کردن خسته نمی شوید. سعی کنید تا از لحاظ تاکتیکی، تیم را به سطح جهانی برسانید. نتیجه این زحمات را به وضوح در مسابقات پیش رویتان مشاهده خواهید کرد. پس از گذراندن فصل های متوالی و کسب امتیاز، پیشنهادات خود را برای خرید بازیکنان معروف دنیا اعلام نمایید تا بتوانید یکی از آنان را جذب تیمتان کنید. محیطی کاملا سه بعدی با گرافیک مناسب در بازی PES MANAGER حاکم است و با توجه به حجم بسیار کمی که برای این عنوان در نظر گرفته شده است، یک مربیگری عالی را تجربه خواهید کرد.

  حجم فایل : 22.28 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها