• دانلود Tower Dwellers – بازی ساکنان برج اندروید

  انتشار 14/10/03 بروز شده 14/10/03 بازدید شده 3نفر نویسنده دیدگاه(ها) 9 دیدگاه

  Tower Dwellers یکی از بازی های جدید برای سیستم عامل Android در سبک دفاع از قلعه با گرافیک و حجم مناسبیست که توسط شرکت Noodlecake Studios عرضه شده است. جریانات بازی در دوران قرون وسطی رخ می دهند، جایی که دو قبیله قدیمی و با اصالت که سال ها با یکدیگر درگیر هستند، خشمشان افزایش یافته است و قصد نابودسازی همدیگر را دارند.

  دانلود Tower Dwellers - بازی ساکنان برج اندروید

  از دو نژاد موجود در بازی Tower Dwellers یکی را انتخاب نمایید تا وارد محیط جنگی شوید و اولین شانستان را برای محافظت از قلعه تان امتحان کنید. برای این کار، نیاز به تجهیزات جنگی، نیرو های نظامی و ساختمان های دفاعی خواهید داشت و تمامی این موارد نیازمند هزینه ای هستند. در ابتدای بازی ساکنان قلعه، پول ناچیزی در صندوق دارید که می توانید آن را برای بهبود بخشیدن ویژگی های دفاعیتان خرج کنید و در مرحله های بعدی، پول بیشتری به دست بیاورید.

  با توجه به این که خصوصیت های افسانه ای هم در این بازی گنجانده شده اند، Spell یا جادو هم می تواند به مقدار محدودی مورد استفاده قرار بگیرد. ماده ای به نام Mana در Tower Dwellers وجود دارد و باعث ایجاد نیرو های جادویی می شود. از این ماده به درستی و فقط در موارد ضروری بهره بگیرید، چون به سختی جمع می شود و بسیار ارزشمند است. البته به جز این مایع ارزشمند، مواد دیگری هم در سمت چپ تصویر نشان داده می شوند و قدرت آنان، به مراتب بالاتر از Mana می باشد. تمامی تلاشتان را در بازی ساکنان برج به کار بگیرید تا دشمنان نتوانند از مسیر های مشخص شده به داخل قلعه راه پیدا کنند. هر چه قدر که دشمن در بازی Tower Dwellers بتواند به قلعه نزدیک تر شود، خطری برای بازیکن محسوب می شود و باید ترتیبی اتخاذ کنید تا آن ها را به طور کلی از بین ببرید.

  حجم فایل ها : 83.42 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.1 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج سازی از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها