• دانلود Angry Run – بازی فرار عصبانی اندروید

  انتشار 14/09/23 بروز شده 14/09/23 بازدید شده 33نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Angry Run بازی جالبی در سبک Running یا همان فرار برای سیستم عامل Android از شرکت PlayPhone-WePlay می باشد که با حجم کمی بر روی گوگل پلی منتشر شده است. Talos اسم شخصیت اصلی بازی است که در قلعه ای زندانی شده و باید به او کمک کنید تا از راه های پر پیچ و خم عبور کند و از دست دشمنان رهایی یابد. کار بسیار دشواریست، چون راه ها به هم مربوط می شوند.

  دانلود Angry Run - بازی فرار عصبانی اندروید

  بدین معنی که اگر در بازی Angry Run اشتباهی در انتخاب مسیر انجام بدهید، دور خود می چرخید و به همان جای قبلیتان باز خواهید گشت. پس تمامی سعیتان را بکنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید و راهتان را درست بپیمایید. اما این تنها مشکلتان نخواهد بود، دشمنان و نیرو های تاریکی در کمینتان نشسته اند و به طور تصادفی به سمتتان هجوم می آورند و باید طوری حرکت کنید که برخوردی با آنان نداشته باشید و بتوانید مسیرتان را ادامه دهید.

  در طول مراحل بازی فرار عصبانی، سکه هایی را که روی زمین قرار داده شده اند، جمع آوری کنید و از آن ها در خرید و Unlock آیتم های جدید استفاده نمایید. زمینی که بر روی آن در Angry Run حرکت می کنید، امکان شکسته شدن یا خورد شدن دارد و اگر این اتفاق بیفتد، مواد مذاب منتظرتان هستند! چند آیتم مخصوصی هم در بخش های مخفی قرار گرفته اند و اگر حواستان را به خوبی جمع کنید، می توانید جایشان را پیدا کنید و در نهایت آن ها را به دست بیاورید. این اشیاء دارای ارزش بالایی هستند و چندین برابر سکه های معمولی در فروشگاه به فروش می روند. نحوه کنترل بازی Angry Run به سادگی انجام می پذیرد و با حرکت انگشت دستتان به راحتی می توانید مسیر حرکت را تغییر بدهید. البته کسب مهارت در این کار نیازمند زمان بیشتری می باشد.

  حجم فایل : 20.33 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.0.1 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها