• دانلود Battle Fantasia – بازی نبرد فانتزی

  انتشار 14/09/22 بروز شده 14/09/22 بازدید شده 51نفر نویسنده دیدگاه(ها) 6 دیدگاه

  Battle Fantasia یک بازی مهیج در سبک Fighting یا مبارزه ای به صورت پلتفرمر برای سیستم عامل ویندوز است و در سال 2007 به دست شرکت 505Games منتشر شده است. از میان دوازده جنگجوی طراحی شده در بازی، یکی را برگزینید تا به نبرد تن به تن با اولین مبارز حریف بروید و او را شکست دهید. فنون اولیه و ساده را در کم تر از یک دقیقه یا خواهید گرفت ولی برای ماهر شدن نیاز به زمان دارید.

  دانلود Battle Fantasia - بازی نبرد فانتزی

  البته برخی از مهارت ها در بازی Battle Fantasia هستند که با کسب امتیاز به دست می آیند و بعدها می توانید به مبارزتان اضافه کنید. هر کاراکتر و جنگجویی دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که با استفاده از آن ها می توانید حریف را به خاک بنشانید و به بخش بعدی راه پیدا کنید. با توجه به این که نبرد ها فانتزی و افسانه ای هستند، از نیرو های جادوئی و نظیر آن ها هم برای ضربه وارد کردن به دشمن بهره خواهید برد.

  هر جنگجو در بازی نبرد فانتزی دارای میزان سلامتی یا Healthpoint می باشد و بعد از به اتمام رسیدن این خط قرمز، از پای در می آید و شکست می خورد. مبارزات تن به تن در Battle Fantasia هیجان خاصی دارد، به طوری که بازیکن را در حال و هوای نبردها محو می کند. برای این که بتوانید در هر مسابقه پیروز میدان باشید و نفر بعدی را ملاقات کنید، نیاز به دقت و تمرکز دارید تا حرکات خاص و قدرتمندی را از خودتان به نمایش بگذارید و حریفتان را مغلوب کنید. با وجود این که تمامی مراحل بازی نبرد فانتزی به صورت Versus Fighting انجام می پذیرد، داستان جالب و کوتاهی برای آن نوشته شده است که طبق آن به پیش می روید و با مبارزان افسانه ای روبرو می شوید. گرافیک جالب و متفاوتی در بازی Battle Fantasia مشاهده خواهید کرد و رنگبندی محیط هم در حد مناسبیست.

  حجم فایل : 407.48 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها