• دانلود Burning Cars – بازی ماشین های سوزان

  انتشار 14/09/20 بروز شده 14/09/20 بازدید شده 29نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Burning Cars یکی از بازی های کم حجم در سبک Racing یا همان ماشین سواری حرفه ای برای PC میباشد که در سال 2014 توسط Polynetix Studio به انتشار رسیده است. نبردی سخت در بین مسابقه دهندگان به وجود آمده است و فردی که سال ها در این نوع مسابقات برتری داشته، حال جای خود را در این بازی به شما می دهد تا راهش را ادامه دهید و خودش به کنار می رود.

  دانلود Burning Cars - بازی ماشین های سوزان

  ماشین هایی که در بازی Burning Cars برای برگزاری مسابقه استفاده می شوند، معمولی نیستند و هزینه های زیادی برای آن ها شده تا از هر نظر برای نابودسازی حریفان آماده باشد و در نهایت به خط پایان برسد. به همین خاطر نیز یک نوع نبرد و جنگ به حساب می آید و جنبه رقابتی آن خیلی زیاد است. 5 نوع سلاح به همراه 12 عدد Upgrade بر روی آن ها طراحی شده است و با صرف هزینه ای می توانید یکی از آنان را بر روی ماشینتان جاسازی کنید.

  تمامی تلاشتان را بکنید تا از ماشین های حریف عقب نیفتید، در غیر این صورت شرایط برای شما خیلی دشوار خواهد شد. وقتی که رقبا در Burning Cars پیشتاز می شوند، از همه آیتم های نابودکننده شان بهره می برند تا بقیه را به خاک بنشانند و خودشان به مقصد برسند. به طور کلی 16 نقشه برای مسابقه در نظر گرفته شده اند که در عین کم حجمی، طراحی و کیفیت بسیار خوبی دارند و هیجان را به اوج می رسانند. جاده های پیچ در پیچ و موانع بزرگ که همگی این شرایط دشوار نیازمند حرفه ای بودن می باشند. اجزای داخلی و حتی خارجی اتومبیلتان را در بازی Burning Cars با کسب امتیاز، افزایش سطح بدهید تا با قدرت بالاتری نسبت به بقیه مسابقه دهندگان به پیش بروید. لازم به ذکر است که در هر نقشه ای، آیتم های مخصوصی قرار داده شده اند که با جمع آوری آن ها به امتیاز خوبی دست خواهید یافت.

  حجم فایل : 59.38 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها