• دانلود The Hobbit Kingdoms – بازی هابیت اندروید

  انتشار 14/09/20 بروز شده 14/09/20 بازدید شده 62نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  The Hobbit Kingdoms عنوان بازی استراتژیکی و جنگی مخصوص سیستم عامل اندروید از کمپانی Kabam می باشد که بر اساس فیلم معروف و پرهزینه هابیت طراحی شده است. سرزمین میانه یا همان Middle-Earth در بازی مورد هجوم بیگانگان و Orc ها قرار گرفته است و اگر گروهی از مدافعان جلوی آنان را نگیرند، همه چیز به دست این ظالمان و زورگویان نابود خواهد شد.

  دانلود The Hobbit Kingdoms - بازی هابیت اندروید

  نقش هابیت یا همان کوتوله ای را که تقریبا هیچ چیزی از نبرد و جنگیدن نمی داند، در بازی The Hobbit Kingdoms به دست بگیرید و با شخصیت هایی همچون Gandalf و Thorin همراه شوید تا جلوی نفوذ نیرو های دشمن را به سرزمین اجدادیتان بگیرید و نسلشان را به طور کلی ریشه کن سازید. کار ساده ای نخواهد بود، چون تعداد و قدرت اورک ها خیلی بیشتر از نیرو هاییست که در اختیار دارید، به همین خاطر هم باید همه چیز طبق نقشه قبلی به پیش برود.

  ارتش کوچک ولی نیرومندی را از مردان شجاع و افسانه ای به وجود بیاورید و آموزش های نظامی لازم را برای آن ها تدارک ببینید و در نهایت، چند سلاح جنگی کلاسیک را در بینشان پخش کنید. هدایت و رهبری سرزمین The Hobbit Kingdoms هم بر عهده بازیکن خواهد بود، بدین معنی که باید ساختمان های نظامی، اقتصادی یا تفریحی را برای ساکنان ایجاد کرده و در مواقع لازم، به سرزمین های شمالی حمله کنید. پس از این که در نبردی پیروز شدید، غنائم موجود در آن جا را به طور کامل با خودتان به خانه بیاورید و در بین سایر دوستانتان تقسیم کنید. البته در بازی The Hobbit Kingdoms بیشتر از آن که به جایی هجوم ببرید، خودتان مورد حمله دشمنان قرار خواهید گرفت. پس نیاز به بهبود بخشیدن به ساختار دفاعیتان در زمینه نظامی دارید و هم چنین باید نیرو هایتان را برای جنگ های سخت و طاقت فرسا آماده سازید.

  حجم فایل ها : 94.20 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج سازی از حالت فشرده : sdcard/Android/obb

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها