• دانلود CSR Racing – بازی اتومبیل رانی اندروید

  انتشار 15/12/10 بروز شده 15/12/10 بازدید شده 55نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  CSR Racing از برترین عناوین در سبک Drag Racing برای سیستم عامل Android محسوب می شود و برای اولین بار در سال 2013 توسط NaturalMotionGames عرضه شده است. وارد مسابقات اتومبیل رانی غیر مجاز در خیابان های شهر شوید و با اعضای گروهک هایی به نام Crew رقابت کنید. در ابتدا پول بسیار کمی در اختیارتان قرار می گیرد تا یکی از سه ماشین موجود در بازی را خریداری کنید.

  دانلود CSR Racing - بازی اتومبیل رانی اندروید

  سپس در بازی CSR Racing با اولین گروه مسابقه خواهید داشت که اعضای آن، چندان حرفه ای نیستند ولی ماشین شما هم در سطح پایینی قرار دارد و به سختی می توانید از پس این افراد بر آیید. مهم ترین و جذاب ترین بخشی که قرار داده شده است، Customize یا همان شخصی سازی ظاهر و اجزای داخلی اتومبیل است. با کسب امتیاز و برنده شدن در مسابقات، امکان بهبود بخشیدن به بخش های مختلف ماشینتان فراهم می گردد.

  آپدیت جدید v3.3.0 جایگزین شد.

  پس از این که تمامی افراد یکی از Crew ها را پشت سر گذاشتید، باید با سردسته آن ها مسابقه دهید که سطح به مراتب بالاتری نسبت به بقیه دارد. اگر بتوانید این فرد را هم در CSR Racing شکست دهید، اتومبیل او به شما تعلق می گیرد، بدون این که هزینه ای پرداخت کرده باشید یا برای به دست آوردن آن زحمتی کشیده باشید. در این بازی محدودیتی به نام بنزین وجود دارد که بعد از انجام ده مسابقه به اتمام می رسد و مجبور هستید تا پر شدن آن صبر کنید. البته با صرف هزینه و پولی واقعی می توانید باک بنزین را پر کنید ولی کار جالبی نیست! نحوه کنترل بدین صورت است که تنها دنده و پدال گاز ماشین را در اختیار دارید و تعویض به موقع دنده، مهم ترین بخش برای کسب برد است. بازی CSR Racing تا کنون توانسته نمره عالی 4.5/5 در وبسایت Google Play را کسب کند و بیش از 50 میلیون بار دانلود شده است!

  تغییرات نسخه 3.3.0:

  • به روز رسانی بزرگ بخش چند نفره با ده ها ویژگی جدید
  • رویداد های جدید بخش Multiplayer
  • ماشین جدید Lamborghini Aventador
  • رفع اشکالات و بهبود فنی

  حجم فایل ها : 18.91 و 391.57 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج سازی از حالت فشرده : sdcard/Android/obb

  دسته بندی ها