• دانلود Dead On Arrival – بازی زمان مرگ اندروید

  انتشار 14/09/11 بروز شده 14/09/11 بازدید شده 35نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Dead On Arrival یکی از بازی های طراحی شده به دست شرکت N3V Games PTY در سبک استراتژیک و Arcade است که برای سیستم عامل Android در گوگل پلی عرضه شده است. داستان بازی مربوط به دور روز پیش می شود، زمانی که یک بمب بزرگ در ساختمان کناریتان منفجر شد و آثار زیان باری بر روی مردم داخل آن گذاشته است. آن ها به طرز عجیبی می میرند ولی زندگی پس از مرگ دارند!

  دانلود Dead On Arrival - بازی زمان مرگ اندروید

  این افراد در بازی Dead On Arrival به زامبی های خطرناکی تبدیل شده اند که به خونتان تشنه اند و از هر مسیری وارد ساختمان می شوند تا شما را هم به یک مرده متحرک تبدیل کنند. سلاح ها و تجهیزات مرگبار خود را برای مقابله و ریشه کن کردن نسل این موجودات خطرناک آماده سازید، چون نبرد سختی در پیش رو خواهید داشت. تعداد آنان بیشتر از چیزیست که تصور می کنید، پس نیاز به اسلحه های قدرتمند دارید تا یک کشتار جمعی در ساختمان به راه بیاندازید!

  همه در ها بسته اند و مجبور به گذر از چنین موانعی هستید، پس نهایت سعیتان را بکنید تا گرفتارشان نشوید و حداقل یک راه فرار داشته باشید. همیشه در حال فرار از دست دشمنان باشید و در همین حین، اسلحه ای را به سمتشان بگیرید و شلیک کنید تا امتیازات خوبی را در Dead On Arrival کسب نمایید. با وجود این که داستان ساده و نسبتا کوتاهی برای این عنوان در نظر گرفته شده است، ذهن بازیکن را به چالش می کشد و شما را به ادامه مراحل ترغیب می کند. آیتم های دفاعی یا هجومی را از فروشگاه تهیه کنید تا قدرت بالایی در برابر Zombie ها داشته باشید و راهتان را بدون هیچ مشکلی ادامه دهید. تنها هدفی که باید در طول بازی Dead On Arrival دنبال کنید، تلاش را زنده ماندن یا به اصطلاح Survival است.

  حجم فایل : 38.94 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.2 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها