• دانلود Slender Mans Shadow – بازی مرد تاریکی

  انتشار 14/09/09 بروز شده 14/09/09 بازدید شده 64نفر نویسنده دیدگاه(ها) 40 دیدگاه

  Slender Mans Shadow یک بازی وحشت انگیز و ترسناک از شرکت Dark Pathogen Studios برای کامپیوتر است و در سال 2013 بر اساس داستان مرد تاریکی ساخته شده است. Slender Man شخصیتی با سایه بلند در تاریکیست که در بسیاری از کتاب ها و واقعیات ذکر شده و عناوین و بازی های زیادی از روی این روایات عرضه شده اند. کم تر کسی قادر به دیدن چنین موجودی می شود.

  دانلود Slender Mans Shadow - بازی مرد تاریکی

  افرادی هم که موفق به مشاهده او شده اند، تا پایان عمرشان آسایش نداشته اند و در بازی Slender Mans Shadow هم داستانی شبیه به این موضوع نقل می شود. در یک محیط تاریک و نزدیک به جنگل، تنها هستید و فقط یک چراغ قوه در دست دارید که راهتان را می توانید به وسیله آن شناسایی کنید. مرد تاریکی به دنبالتان است تا جانتان را بگیرد و از روش های متعددی برای این کار استفاده می کند تا شما را بترساند و در نهایت به قتل برساند.

  با تمام وجودتان از این مخمصه فرار کنید و همیشه سعی کنید تا با این موجود خطرناک رو در رو نشوید، در غیر این صورت اتفاقات ناگواری منتظرتان هستند. یکی از شیوه هایی که در Slender Mans Shadow برای ترساندتان به کار می رود، ایجاد کابوس های پی در پی است و خوابتان به طور کلی دچار اختلال می گردد. به همین دلیل نیز در کل شبانه روز تلاش می کنید تا از دستش رهایی یابید و به جای دیگری پناه ببرید. اما غافل از این که سرعت حرکتش، خیلی بیشتری از آن چیزیست که تصور می کنید و می تواند از هر دری وارد خانه یا مکانی شود که به آن جا رفته اید. ترس و وحشت در خط داستانی بازی Slender Mans Shadow موج می زند، به طوری که هر لحظه امکان دارد تا حد مرگ به پیش بروید و مجبور به شروع مرحله مورد نظر از ابتدا باشید.

  حجم فایل : 271.44 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها