• دانلود Zack Zero – بازی زک قهرمان

  انتشار 14/09/05 بروز شده 14/09/05 بازدید شده 61نفر نویسنده دیدگاه(ها) 27 دیدگاه

  Zack Zero عنوان بازی جذابی در سبک ماجرایی و تا حدودی اکشن از استودیو Crocodile Entertainment است که در سال 2013 میلادی برای کامپیوتر انتشار یافته است. Zack نام قهرمان و شخصیت اصلی این بازی می باشد که برای نجات Marlene تلاش می کند. این فرد توسط نیرو اهریمنی و شیطانی به اسم Zulrog گروگان گرفته شده است و هر لحظه امکان دارد که به او آسیبی وارد شود.

  دانلود Zack Zero - بازی زک قهرمان

  در طول بازی Zack Zero از قدرت های خارق العاده تان بهره ببرید تا هر دشمنی را که سد راهتان می شود، از میان بردارید و بتوانید به هدف اصلیتان دست پیدا کنید. مهارت های ضربه زنی و دفاعی را به خوبی فرا بگیرید تا بتوانید در مبارزات موفق شوید. با Boss Fight های متعددی در بین مراحل مواجه خواهید شد که قدرت به مراتب بیشتری نسبت به نیرو های معمولی دارند و باید چندین دقیقه به آن ها ضربه وارد کنید تا از بین بروند.

  با وجود این که شاهد محیطی دو بعدی در بازی زک قهرمان هستیم، سیستم مبارزات به خوبی کار شده اند و بازیکن را به چالش می کشند. اکثریت سلاح هایی که در Zack Zero مورد استفاده قرار می گیرند، افسانه ای هستند و بازی تغییر آن ها نیاز به کسب پول و امتیاز خواهید داشت. چند قدرت و مهارت وجود دارند که فقط به تعداد محدودی می توان از آن ها در مبارزه کمک گرفت، پس از آن ها به بهترین شکل ممکن بهره ببرید و به راحتی از سد دشمنان عبور کنید. شاید کار ساده ای به نظر نرسد ولی با کمی تلاش و تمرین می توانید تمامی ماموریت های مورد نظر را به انجام برسانید و در نهایت پیروز شوید. صداگذاری عالی به همراه گیم پلی روان و مناسبی در بازی Zack Zero به کار رفته است و یکی از برترین عناوین برای دوستداران سبک اکشن و ماجراجویی می باشد.

  حجم فایل : 378.70 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها