• دانلود Victory At Sea – بازی پیروزی در دریا

  انتشار 14/09/04 بروز شده 14/09/04 بازدید شده 49نفر نویسنده دیدگاه(ها) 18 دیدگاه

  Victory At Sea عنوان بازی هیجان انگیزی در سبک استراتژیک و اکشن برای کامپیوتر می باشد و به دست شرکت Evil Twin Artworks در سال 2014 به انتشار رسیده است. هدایت یک ناوگان دریایی در طول بازی با تمامی تجهزات در اختیارتان قرار داده شده است و باید در بخش هایی از افیانوس اطلس، اقیانوس آرام و دریای مدیترانه، ماموریت هایی را به انجام برسانید و با دشمنان مبارزه کنید.

  دانلود Victory At Sea - بازی پیروزی در دریا

  جنگ جهانی دوم در بازی Victory At Sea به اوح خود رسیده است و هر دو طرف جنگ برای پیروزی از جانشان می گذرند و تلفات مالی و جانی زیاده می دهند. تجهیزات مختلفی را بر روی ناوگانتان از جمله اژدر افکن و ضد هوایی پیاده سازی کنید تا توانایی مقابله با نیرو های مهاجم را داشته باشید. هر چه قدر که در نبرد های دریایی موفق می شوید و بر قدرتتان اضافه می شود، در نیروی دریایی کشورتان هم ارتقاء درجه پیدا می کنید.

  هوش مصنوعی دشمن در دریا به خوبی طراحی شده است و میزان سختی هم در سطح بالایی قرار دارد، پس به همین راحتی نمی توانید آنان را شکست دهید و به قسمت بعدی راه یابید. برای این که در کار دشمن در Victory At Sea وقفه بیاندازید، کشتی هایی را که برای رساندن محموله به آن ها مامور شده اند، در بین راه نابود کنید. هم چنین انبار تجهیزاتشان را مورد هدف قرار بدهید تا قادر به ادامه جنگ نباشند و عقب نشینی کنند. بعد از این که مراحل ابتدایی را به اتمام رساندید، نوبت به مراحلی می رسد که دارای درچه سختی بالایی هستند و در آن ها باید از هواپیما ها و هلیکوپتر های جنگنده هم بهره ببرید. گرافیک و کیفیت تصویر بازی Victory At Sea به صورت کاملا سه بعدی و HD طراحی شده است و بعد از تاریخ انتشار، بازخورد های خوبی از طرف کاربران داشته است.

  حجم فایل : 453.80 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها