• دانلود The Terminal 2 – بازی مدیریت فرودگاه

  انتشار 14/09/02 بروز شده 14/09/02 بازدید شده 3نفر نویسنده دیدگاه(ها) 22 دیدگاه

  The Terminal 2 ورژن دوم از بازی مدیریت فرودگاه برای کامپیوتر در سبک Dash می باشد که در سال 2014 توسط شرکت FrameLine Network بر روی Steam عرضه شده است. در ابتدای بازی باید خودتان را آماده کنید تا هدایت یک فرودگاه کوچکی را بر عهده بگیرید که تنها یک هواپیمای مسافربری در آن کار می کند و تعداد مسافرانی که به شما مراجعه می کنند، بسیار کم است.

  دانلود The Terminal 2 - بازی مدیریت فرودگاه

  روش مدیریتتان را در بازی The Terminal 2 به کار بگیرید تا بتوانید تبلیغات گسترده ای در سطح شهر داشته باشید و با خدمات بسیار خوبی که ارائه می دهید، به یکی از برترین شرکت های هواپیمایی در کشور تبدیل شوید. پس از این که چندین بار مسافران را از نقطه ای به نقطه دیگر بردید، با درآمد حاصل شده، امکانات جدیدی را داخل همان هواپیما به وجود بیاورید و هزینه بلیط را نسبت به این امکانات افزایش دهید.

  شاید در ابتدا کار ساده ای به نظر برسد ولی سوخت رسانی به موقع هواپیما و تمیز کردن جاهای مختلف فرودگاه از جمله کار هاییست که باید سر وقتش انجام بگیرد. در صورت عدم رضایت مشتریان در The Terminal 2 مجبور به بازپرداخت پول بلیطشان هستید و نباید توقع هیچ در آمدی داشته باشید. پس تمامی تلاشتان را بکنید تا آن ها را راضی نگه دارید و روز به روز بر تعدادشان افزوده شود. پس از این که درآمد خوبی را در صندوق جمع آوری کردید، هواپیماهای جدیدی را از شرکت ها خریداری کنید تا بتوانید بلیط های بیشتری را به فروش برسانید. هم چنین امکان وسعت بخشیدن به فرودگاه در بازی The Terminal 2 وجود دارد. با این کار می توانید پرواز های همزمانی را با خلبان ها هماهنگ کنید و در واقع به صورت فشرده کارتان را انجام دهید. گرافیک متوسطی برای این عنوان در نظر گرفته شده است اما دارای گیم پلی به همراه صداگذاری و موسیقی های متن عالی می باشد.

  حجم فایل : 35.38 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها