• دانلود Drag Racing 4×4 – بازی مسابقه شتاب اندروید

  انتشار 14/09/02 بروز شده 14/09/02 بازدید شده 32نفر نویسنده دیدگاه(ها) 11 دیدگاه

  Drag Racing 4×4 یکی از برترین عناوین Racing دو بعدی از Creative Mobile برای Android است که تا کنون بیش از 50 میلیون بار از Google Play دریافت شده است. مراحل اولیه بازی را که برای آموزش طراحی شده اند، پشت سر بگذارید تا مهارت های اولیه را برای تعویض دنده در ماشین های مسابقه ای به دست آورید. پس از اتمام این بخش، ماشینی را با موجودیتان خریداری کنید.

  دانلود Drag Racing 4x4 - بازی مسابقه شتاب اندروید

  با استفاده از این ماشین در بازی Drag Racing 4×4 وارد مسابقات بزرگی شوید که جوایز ارزشمندی دارند و معدود کسانی می توانند در آن ها موفق شوند. این عنوان شباهت زیادی به بازی های اتومبیل رانی ندارد و تنها نقشی که در کنترل ماشینتان دارید، تغییر دنده و فشار دادن پدال گاز یا ترمز است. در واقع، شتاب خودرو مهم ترین عاملیست که باعث پیروزی می شود و باید این مورد را با Upgrade اجزای مختلف بهبود بخشید.

  محیط ها و بک گراند های جالبی در نظر گرفته شده اند که در آن ها به رقابت می پردازید و نهایت سعیتان را می کنید تا از حریفتان جلو بزنید. روزانه بیشتر از هزاران نفر Drag Racing 4×4 را تجربه کرده و شانس خود را برای برنده شدن جوایز بزرگ امتحان می کنند. هر امتیازی که کسب می کنید، قابل ثبت در سرور جهان می باشد و اگر رکورد بسیار خوبی را به جا گذاشته باشید، اسمتان در لیست قرار می گیرد. شاید کنترل ماشین با این شرایط، کار ساده ای به نظر برسد ولی بعد ها متوجه پیچیدگی آن خواهید شد. به طوری که بر اثر اختلاف چند هزارم ثانیه ای نتیجه را خواهید دبد. شاهد گرافیک بسیار بالایی در بازی Drag Racing 4×4 نیستم، چون سازندگان به آن اهمیت زیادی نداده اند ولی گیم پلی اعتیاد آور آن باعث معروف شدن بازی مسابقه شتاب در سطح جهانی و بین المللی شده است.

  حجم فایل : 23.87 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.2 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها