• دانلود Taxi – بازی تاکسی سواری

  انتشار 14/08/29 بروز شده 14/08/29 بازدید شده 58نفر نویسنده دیدگاه(ها) 30 دیدگاه

  Taxi یک بازی جالب در سبک شبیه ساز از شرکت Excalibur برای سیستم عامل ویندوز می باشد که در سال 2014 میلادی با حجم و کیفیت بسیار مناسبی انتشار یافته است. تاکسی سواری شغلیست که در این بازی به صورت مجازی تجربه می کنید. یک ماشین با هزینه کمی را تهیه کنید تا به مسیر های مختلفی سر بزنید و مسافران را به مقصد هایشان برسانید.

  دانلود Taxi - بازی تاکسی سواری

  یکی از مهم ترین مواردی که در بازی Taxi باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، رضایت افرادیست که سوار تاکسیتان می شوند و مسیر کوتاه یا بلندی را با شما هستند. کرایه را بر حسب دستگاهی می گیرید که روی ماشین وصل شده است ولی اگر به خوبی رانندگی کنید و بتوانید مشتری را راضی نگه دارید، انعام خوبی را از طرف آن ها دریافت خواهید کرد که به صندوق اضافه می شود و بعد ها به کارتان خواهد آمد.

  امکان خرید ماشین های جدید تری در گاراژ وجود دارد ولی باید پول کافی به دست آورده باشید تا بتوانید آن را خریداری کنید. هم چنین در گاراژ Taxi می توانید اجزای داخلی یا ظاهری را تغییر دهید و بهبود بخشید. هر چه قدر که سرعت و قدرت موتور بالاتر باشید، طبیعتا با سرعت بالایی حرکت خواهید کرد. البته در داخل شهر نباید بیش از سرعت تعیین شده برانید، چون امکان جریمه شدن توسط پلیس وجود دارد. با توجه به این که بازی Taxi شغل مدرن تاکسی رانی را شبیه سازی کرده است، امکاناتی همچون GPS یا مسیریاب در سمت چپ تصویر به نمایش گذاشته می شود تا به راحتی بتوانید مقاصد را شناسایی کنید و به سمتشان بروید. گرافیک بسیار خوبی بر محیط این بازی و نقاطی از شهر که در این مکان ها رفت و آمد می کنید، حاکم است و به همراه گیم پلی روانی که دارد، یک عنوان موفقیت آمیز Simulation به حساب می آید که امسال روانه بازار شده است.

  حجم فایل : 140 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها