• دانلود Lost Souls – بازی ارواح گمشده

  انتشار 14/08/27 بروز شده 14/08/27 بازدید شده 45نفر نویسنده دیدگاه(ها) 12 دیدگاه

  Lost Souls یک بازی Hidden Object با همان اشیاء پنهان از شرکت Big Fish Games برای سیستم عامل ویندوز است و با کیفیت مناسبی در سال 2011 انتشار یافته است. داستان اصلی بازی از جایی آغاز میشود که پلیس های FBI برای پیدان کردن دختر گمشده Bella به محل جرم می روند ولی هیچ چیزی دستگیرشان نمی شود. به این فرد کمک کنید تا مشکل بزرگی را که به وجود آمده است، حل کند.

  دانلود Lost Souls - بازی ارواح گمشده

  ارواحی که در خانه نزدیکیتان سکونت می کنند، مربوط به این مسئله در بازی Lost Souls هستند اما باید به طور کامل جستجو کنید تا ببینید واقع کار چه کسی بوده است. در محیط های پر از رمز و راز به جستجو بپردازید تا سرنخ های کوچک ولی مهمی را که توسط طراحان قرار داده شده اند، بیابید و از آن ها به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید. با دنبال کردن این سرنخ ها به عوامل جدیدی دست پیدا خواهید کرد که برایتان جذاب خواهند بود.

  پازل های کم نظیری در این بازی تعبیه شده اند و ممکن است برای حل برخی از آن ها نیاز به ساعت ها و حتی روز ها زمان داشته باشید، چون پیچیدگی خاصی دارند. مکان های قدیمی و تاریخی در Lost Souls زیادند و به همین خاطر نیز جستجو در آن ها کار دشواری به نظر می رسد. زیرا به هم ریخته هستند و آیتم هایی که به دنبالشان هستید، در جای مشخصی قرار نگرفته اند. در بعضی از مرحله ها باید خودتان به دنبال یک شیء مخفی باشید اما در سایز مراحل، خود بازی از شما چیز هایی درخواست می کند که در نهایت به جواب معماها دست می یابید. گرافیک دوبعدی و زیبایی را در بازی Lost Souls شاهد هستیم و هم چنین صداگذاری و موزیک های متن عالی برای جذاب تر شدن این عنوان مورد استفاده قرار گرفته است و حال و هوای دیگری دارد.

  حجم فایل : 294.64 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها