• دانلود Delta Force 2 – بازی دلتا فورس

  انتشار 14/08/25 بروز شده 14/08/25 بازدید شده 53نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Delta Force 2 دومین نسخه از فرانچایز محبوب دلتا فورس برای سیستم عامل ویندوز از کمپانی Novalogic است که در سال 1999 میلادی با حجم مناسبی منتشر شده است. به عنوان یکی از فرماندهان ارتش استخدام شوید و ماموریت های مهمی را در بازی بر دوش بگیرید تا آن ها را با موفقیت به انجام برسانید و به درجات بالاتری در بین سایر نیرو های نظامی و افرادی که خدمت می کنند، برسید.

  دانلود Delta Force 2 - بازی دلتا فورس

  با این که بازی Delta Force 2 در حدود پانزده سال پیش انتشار یافته است، شاید از نظر گرافیکی در سطح بالایی نباشد ولی گیم پلی کم نظیری دارید و همین امر باعث پیشرفت این مجموعه تا کنون شده است. نحوه تیراندازی و هدف گیری با اسلحه تا حدودی ساده طراحی شده است تا همگی بازیکنان بتوانند به راحتی یاد بگیرند. اما اگر فردی بخواهد که این کار را به صورت حرفه ای انجام دهید، نیاز به ساعت ها زمان برای تمرین دارد.

  ارتش آمریکا جایی نیست که به راحتی بتوانید در آن جا خدمت کنید، بلکه باید تمامی قدرتتان را به کار بگیرید تا وظایف را در بهترین شرایط انجام دهید. برای نفوذ به پایگاه دشمن در Delta Force 2 نیاز به یک نقشه دقیق دارید تا در موقع مناسب حرکت کنید و نیرو های کمکی را به همراه خودتان ببرید. توجه داشته باشید که تعدد دشمنان داخل اردوگاه، به مراتب بیشتر از تعداد افرادتان می باشد، پس نباید به صورت آشکار حمله کنید. حملات پنهانی و ضد حمله، بهترین راه ها برای کسب موفقیت هستند و باعث پیشرفت مهارتتان در زمینه نظامی می شوند. طبیعتا سطح مراحل ابتدایی در بازی Delta Force 2 نسبت به قسمت های پایانی بالاتر می باشد. اگر مهارت بسیار خوبی در تیراندازی به دست نیاورید، قادر به گذر از چنین بخش هایی نخواهید بود و باید ساعت ها کوشش کنید تا موانع را از سر راهتان بردارید و در حین حمله، تیری به شما اثابت نکند.

  حجم فایل : 158.65 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها