• دانلود Paradisiaque – بازی بهشت گمشده

  انتشار 14/08/25 بروز شده 14/08/25 بازدید شده 43نفر نویسنده دیدگاه(ها) 11 دیدگاه

  Paradisiaque یک بازی ماجراجویی طراحی شده با موتور قدرتمند Unreal Engine 3 توسط شرکت Unreal Development Kit می باشد و در سال 2011 برای PC عرضه شده است. Kate اسم شخصیتیست که در طول بازی، کنترل او را بر عهده دارید. داستان از جایی شروع می شود که او در کلبه ای زیبا در وسط اقیانوس از خواب بیدار می شود و هیچ چیزی از گذشته به خاطر نمی آورد.

  دانلود Paradisiaque - بازی بهشت گمشده

  این کلبه در بازی Paradisiaque یک مکان معمولی نیست و اشیاء مرموزی داخل آن قرار داده شده اند که باعث شکل گیری ماجراجویی پر از هیجانتان می شود. داخل این کلبه به گشت و گذار بپردازید و سعی کنید تا سرنخ های کوچکی را پیدا کنید تا بتوانید خود را از این مخمصه نجات دهید. در ابتدا هیچ چیزی معلوم نیست و دلیل این که چرا شما داخل این خانه به هوش رفته اید، اصلی ترین هدفیست که باید به دنبالش باشید.

  تمامی چیز هایی که اطرافتان چیده شده اند، به دقت بررسی کنید و نگذارید تا موردی از قلم بیافتد. چون این مورد در Paradisiaque ممکن است سرنخ اصلی برای نجاتتان باشد و قادر به ادامه کار نباشید. امید مهم ترین چیزیست که در حین بازی به کمکتان می آید و در مواقعی که ناامید می شوید، نباید تسلیم شوید. چون معما هایی که در نظر گرفته شده اند، پیچیده تر از آن چیزیست که در عرض چند دقیقه به جوابشان برسید. احتمال می رود که یک شخصیت دیگر باعث زندانی شدن Kate در وسط دریای بیکران شده است و باید تمامی تلاشتان را به کار بگیرید تا او را شناسایی کنید و در نهایت به سزای اعمالش برسانید. با توجه به این که بازی Paradisiaque با موتور پرقدرت Unreal طراحی شده است، دارای گرافیک به مراتب بالاتری نسبت به عناوینیست که حجم مشابهی دارند. از گیم پلی خاص و ایده های جدیدی هم در بازی بهشت گمشده استفاده شده است.

  حجم فایل : 156.54 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها