• دانلود Fate The Cursed King – بازی سرنوشت

  انتشار 14/08/24 بروز شده 14/08/24 بازدید شده 64نفر نویسنده دیدگاه(ها) 14 دیدگاه

  Fate The Cursed King عنوان بازی استراتژیک و اکشنی از کمپانی Wildtangent Games برای سیستم عامل ویندوز میباشد که در سال 2010 میلادی روانه بازار شده است. خانه ای که با افرادتان در آن زندگی می کنید، توسط یکی از جادوگران نفرین شده است و سال هاست که هیچ آرامشی ندارید. در طول بازی به افرادتان کمک کنید تا این نفرین را باطل کرده و به قصر دشمن نفوذ کنند.

  دانلود Fate The Cursed King - بازی سرنوشت

  فردی را از بین کاراکتر های بازی Fate The Cursed King برگزینید و مهارت های ابتدایی را به او بیاموزید تا بتواند در مصاف با دشمنان، بهترین عملکرد را از خود نشان بدهد و پیروز میدان باشد. قلعه های افسانه ای که واردشان می شوید، پر از تله و دام هایی هستند که به صورت حرفه ای کار گذاشته شده اند و با کمی غلفت ممکن است جانتان را از دست بدهید. پس سرعت عمل و دقت کافی به خرج دهید تا علاوه موفقیت در نبرد، در چنین جا هایی هم موفق باشید.

  اکثریت سلاح هایی که در اختیار بازیکن قرار می گیرند، بر اساس جادو و نیرو های فرازمینی طراحی شده اند و قدرت به مراتب بالاتری نسبت به اسلحه های معمولی دارند. اما نباید در استفاده این سلاح های Fate The Cursed King زیاده روی کنید، زیرا تعداد محدودی از آن ها را در دست دارید و نیروی بی نهایتی ندارند. نقش آفرینی به عنوان یک جنگجوی افسانه ای، کار ساده ای نخواهد بود و نیاز به ساعت ها زمان دارید تا به اهدافتان برسید. هم چنین نابودی دشمنان سطح بالا که مهارت های به مراتب بیشتری نسبت به فهرمانتان دارند، کار دشواری برایتان خواهد بود. اما این را هم بدانید که نیرو های دشمن در بازی Fate The Cursed King با هوش مصنوعی کار می کنند و اگر کمی دقت داشته باشید، به راحتی شکستشان می دهید و به مرحله های بالاتر راه می یابید.

  حجم فایل : 341.77 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها