• دانلود Orborun – بازی روبات غلتان اندروید

  انتشار 14/08/21 بروز شده 14/08/21 بازدید شده 31نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Orborun نام بازی سرگرم کننده ای در سبک Arcade برای سیستم عامل Android می باشد که توسط کمپانی مشهور Bulkypix بر روی وبسایت Googleplay انتشار یافته است. یکی از روبات های فوق پیشرفته را که امکان تبدیل به گوی را دارند، انتخاب نمایید تا وارد محیط بازی شوید و اولین مرحله را که بیشتر جنبه آموزشی دارد، به اتمام برسانید و پاداش خوبی را نسیب خودتان بکنید.

  دانلود Orborun - بازی روبات غلتان اندروید

  نحوه کنترل روبات ها در بازی Orborun به این صورت است که شخصیت مورد نظرتان به یک گوی سفید رنگ تبدیل می شود و از راه های پر پیچ و خمی که طراحی شده اند، عبور می کنید. توجه داشته باشید که نباید از راه پیش رویتان، کمی به سمت راست یا چپ بروید، چون بازنده خواهید شد و به پایین می افتید. سرعت عمل و دقت، مهم ترین مواردی هستند که نیاز به رعایت آن ها در حین بازی دارید تا در هر قسمتی موفق باشید.

  در طول مسیری که طی می کنید، می توانید آیتم ها و امتیازاتی را جمع آوری کنید که بعد ها برای Upgrade روبات به آن ها نیاز خواهید داشت. موانع که برای Orborun در نظر گرفته شده اند، شاید در ابتدا کم و ساده به نظر برسند ولی با پیشروی در مراحل با موانع پیچیده ای مواجه می شوید که کار را برایتان دشوار می کنند و شاید در اولین تجربه نتوانید مرحله مورد نظرتان را با موفقیت پشت سر بگذارید. با برخورد نکردن به این مانع ها، سرعتتان افزایش می یابد اما نباید فراموش کنید که کنترل روباتتان در سرعت های بالاتر، کار آسانی نیست. پس در تعادل حرکت کنید تا با مشکل خاصی روبرو نشوید. زمان را هم هنگام مسابقه در نظر بگیرید و طبق آن به جلو بروید تا بالاترین امتیاز را در بازی Orborun کسب نمایید و رکوردی را که در هر مرحله به دست آورده اید، با سایز افراد به اشتراک بگذارید.

  حجم فایل : 29.49 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.0.1 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها