• دانلود Gas Station – بازی مدیریت پمپ بنزین

  انتشار 14/08/18 بروز شده 14/08/18 بازدید شده 88نفر نویسنده دیدگاه(ها) 13 دیدگاه

  Gas Station عنوان بازی سرگرم کننده ای در سبک Dash و مدیریتی برای کامپیوتر است که در ابتدا توسط شرکت Anuman Interactive برای Android و iOS انتشار یافت. مدیریت پمپ بنزین کوچکی را در بیرون از شهر بر عهده بگیرید تا مراحل اولیه بازی را به اتمام برسانید و بتوانید به سود نسبتا خوبی از این راه دست پیدا کنید. پس از این که کارتان رونق گرفت، محلی را در داخل شهر خریداری کنید تا مشتری بیشتری داشته باشید.

  دانلود Gas Station - بازی مدیریت پمپ بنزین

  البته در بازی Gas Station تنها داشتن مکان مناسب برای کسب درآمد بالا کافی نیست، بلکه باید مشتریانی را که برای زدن بنزین به شما مراجعه می کنند، رضایت کامل از عملکردتان داشته باشند. در صورت ایجاد وقفه در کار، افرادی که مراجعه کرده اند، پمپ بنزینتان را ترک می کنند و هیچ سودی نسیبتان نمی شود. در برخی از مواقع نیز ممکن است هزینه پایین تری به خاطر مشکلات به وجود آمده، پرداخت کنند.

  در ابتدا، جایگاه های کمی برای سوخت گیری دارید، زیرا تعداد مشتریان هم زیاد نیست و با همین جایگاه ها هم می توانید جوابگوی مردم باشید. امکانات اضافی از جمله بوفه در Gas Station ایجاد کنید تا درآمد بیشتری نسیبتان شود و بتوانید آیتم های گران قیمتی را به مجموعه تان اضافه کنید. هر چه قدر که در بخش های مختلف پمپ بنزین سرمایه گذاری کنید، چندین برابر آن سود خواهید کرد. با این که از ماشین های سواری، مبلغ کم تری نسبت به ماشین های بزرگ و اتوبوس ها دریافت می کنید، پول بیشتری از این طریق به صدونق اضافه می شود. چون حمل و نقل آن ها سریع و آسان است و در مدت زمان کوتاهی می توانید به چندین مشتری سرویس دهید. گرافیک فانتزی و نزدیک به سه بعدی در بازی Gas Station قرار داده شده است که به همراه صداگذار زیبای آن، یک عنوان جذاب مدیریتی را تشکیل می دهد.

  حجم فایل : 55.67 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها