• دانلود Battle Group 2 – بازی گروه نبرد

  انتشار 14/08/18 بروز شده 14/08/18 بازدید شده 35نفر نویسنده دیدگاه(ها) 6 دیدگاه

  Battle Group 2 ورژن دوم از بازی گروه نبرد در سبک استراتژیک و با حجم مناسبیست که در ابتدا توسط Merge Games برای سیستم عامل های موبایل و سپس PC عرضه شد. گروهک تروریستی برای نفوذ به خاک دشمن و آسیب رساندن به آن در بازی دست به کار شده اند و تمامی قدرتشان را به کار گرفته اند تا هر چیزی را که صد راهشان می شود، از میان بردارند و به اهداف پلیدشان برسند.

  دانلود Battle Group 2 - بازی گروه نبرد

  در این وضعیت بحرانی بازی Battle Group 2 شما باید با ناوگان های دریایی و ضد هوایی های فوق پیشرفته ای که در اختیار دارید، جلوی پیشروی آن ها را بگیرید و به این ماجرا خاتمه دهید. البته دشمنان به صورت یک جا به سمتتان هجوم نمی آورند، بلکه در قالب موج های تهاجمی، نیروگاه هایتان را مورد هدف قرار می دهند و در صورت موفقیت، سایر ساختمان های نظامی را ویران می کنند. در پایان نیز افرادتان را گروگان خواهند گرفت.

  قبل از این که چنین حوادث ناگوار و تلخی برایتان پیش بیاید، نیرو هایتان را برای دفاع جانانه ای آماده کنید و تمامی راه هایی را که قابل نفوذ هستند، ببندید. بیشتر از هشت نوع ناوگان دریایی با امکانات و تجهیزات نظامی در Battle Group 2 را می توانید Unlock کنید و با قدرت بیشتری به نبرد بپردازید. سعی کنید تا از تمامی ویژگیشان بهره ببرید تا طعم شیرین پیروزی را از همان ابتدا بچشید. علم و تکنولوژی تا حدی پیشرفت کرده است که امکان بهره مندی از تجهیزات ماهواره ای هم برای شما فراهم است و در کم تر از چند ثانیه به بهترین نتیجه دست خواهید یافت. البته استفاده از این فناوری ها در بازی Battle Group 2 نیازمند هزینه بسیار بالاییست که باید در طول هر مرحله به دست آورید. گرافیک دو بعدی و بسیار خوبی در نسخه دوم بازی گروه نبرد در نظر گرفته شده است که به همراه گیم پلی اعتیاد آور آن، یکی از برترین های سبک استراتژیک به حساب می آید.

  حجم فایل : 147.16 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها