• دانلود Heavy Gunner – بازی حمله به ویتنام

  انتشار 14/08/15 بروز شده 14/08/15 بازدید شده 98نفر نویسنده دیدگاه(ها) 41 دیدگاه

  Heavy Gunner از جمله بازی های کلاسیک در سبک اکشن و شوتر اول شخص برای کامپیوتر می باشد که در سال 2004 به دست کمپانی Groove Games ساخته و منتشر شده است. داستان بازی مربوط به سال 1967 می شود، زمانی که نبرد های سهمگینی در ویتنام اتفاق می افتاد و سربازان متعددی در این جنگ ها جان خود را از دست دادند تا کشورشان به پیروزی و موفقیت دست پیدا کند.

  دانلود Heavy Gunner - بازی حمله به ویتنام

  در طول بازی Heavy Gunner هدایت گروهی از سربازان Marines آمریکا را بر عهده دارید و باید مهموله های نظامی را از مکان های مختلف به مقصد های مشخص شده برسانید. هم چنین ماموریت هایی برای تسلط بر نیرو های دشمن در نظر گرفته شده اند. در چنین مراحلی نباید بدون نقشه قبلی حرکت کنید، چون تعداد افراد دشمن بیشتر از آن چیزیست که تصور می کنید و در کم ترین زمان ممکن به قتل خواهید رسید.

  پس در نبرد ها، استراتژی به خرج دهید و نیرو هایی را که در گروهتان هستند، ساماندهی کنید و به صورت مخفیانه وارد مقر نظامیشان شوید. اکثریت مراحلی که در Heavy Gunner موجود هستند، در جنگل های ویتنام می باشند و باید با خطرات طبیعی هم مقابله کنید تا آسیبی به گروه نرسد. از اسلحه های قدیمی و کلاسیکی در جنگ های پیش رویتان استفاده می کنید تا در بازه زمانی کوتاهی بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید و ماموریت های بعدی را از فرمانده دریافت نمایید. بازی Heavy Gunner در سالی که منتشر شد، توانست فروش بسیار خوبی را تجربه کند و به یکی از بهترین های سبک FPS در زمان خودش تبدیل شود. گرافیک و کیفیت تصویر متوسطی برای این عنوان در نظر گرفته شده است اما گیم پلی روان و عالی در انتظارتان می باشد و همین ویژگی باعث شده تا امتیازات نسبتا مناسبی را از وبسایت هیا منتقدان در کارنامه خود به ثبت برساند.

  حجم فایل : 280.80 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها