• دانلود Airship Dragoon – بازی بالون جنگی

  انتشار 14/08/15 بروز شده 14/08/15 بازدید شده 24نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Airship Dragoon عنوان بازی مستقلی از گروه YorkshireRifles در سبک نزدیک به استراتژیک می باشد و در سال 2013 میلادی برای سیستم عامل ویندوز ساخته شده است. دزدان دریایی بازی و افرادی که در سرزمین Pangea شورش کرده اند، تعداد بسیار زیادی دارند و تنها شما هستید که می توانید جلوی آن ها را بگیرید. بالون هوایی و جنگیتان را به کار بیاندازید و این افراد را بمباران کنید!

  دانلود Airship Dragoon - بازی بالون جنگی

  استفاده از تاکتیک های مخصوص در بازی Airship Dragoon و انداختن بمب ها در مدت زمان معین، کار را برای دشمن سخت تر می کند. حتی ممکن است با یک شلیک بتوانید چندین سرباز را نابود سازید و امتیاز خوبی را نسیب خود کنید. در این بازی از ایده های جدید و خلاقیت تحسین برانگیزی استفاده شده است؛ به طور مثال می توانید دوربین را به نزدیکی دشمنان ببرید و مکان آن ها را شناسایی کنید تا در زمان مناسب به سمتشان هدف گیری نمایید.

  بر اساس توضیحاتی که سازندگان داده اند، بیشتر از 20 میدان نبرد به همراه 4 نوع موقعیت آب و هوایی وجود دارد که بر فراز آسمان آن ها حرکت خواهید کرد. ماموریت های کوچک و بزرگی در Airship Dragoon وجود دارند که با انجام آن ها، پاداش مناسبی به دارایی هایتان اضافه می گردند. با این امتیازات جمع شده هم می توانید آیتم هایی را برای افزایش قدرت و دقت بالون از فروشگاه تهیه کنید. هم چنین ظاهر و رنگ قابل تغییر می باشد و با صرف هزینه ناچیزی به شکل و شمایل جدیدی دست پیدا می کنید. قسمتی از بازی Airship Dragoon برای به کار بردن خلاقیت خود کاربر طراحی شده است، بدین معنی که بازیکنان می توانند 5 نقشه موجود را بر طبق علایق خودشان ویرایش کنند. سپس جنگ های لذت بخشی را در مکان های ساخته شده تجربه کنند و نقشه های جدید و ایجاد شده را با سایر کاربران اینترنتی به اشتراک بگذارند.

  حجم فایل : 162.51 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها