• دانلود Defense Technica – بازی تکنیک دفاعی

  انتشار 14/08/06 بروز شده 14/08/06 بازدید شده 52نفر نویسنده دیدگاه(ها) 12 دیدگاه

  Defense Technica یک بازی استراتژیک و اکشن در سبک کلی Tower Defense برای کامپیوتر است که در سال 2013 میلادی به دست شرکت Devolver Digital ساخته شده است. نیرو های بیگانه بازی برای تسخیر منطفه ای که سال ها در آن خدمت کردید، دست به کار شده اند و تمامی قوای خود را برای حملات پی در پی و نابودی شما آماده کرده اند و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

  دانلود Defense Technica - بازی تکنیک دفاعی

  ارتش خود را در بازی Defense Technica جمع آوری کنید و آن ها را به جدیدترین سلاح ها مجهز کنید تا در ابتدا به نبرد بروند و در صورت عدم موفقیت، ساختمان های دفاعیتان به کار افتند. این ساختمان ها، نفش بسیار زیادی را در پیروزی ایفا می کنند و با Upgrade تمامی آن ها می توانید دشمنان بیشتری را از بین ببرید و راه را برای سربازان باز کنید. مهم ترین چیزی که طول بازی به آن توجه زیادی می شود، تکنیک های نظامیست که به کار می برید.

  با توجه داشتن به این که نبرد هایی که اتفاق می افتند، در فضا بوده و زمانی هستند که تکنولوژی در حد زیادی پیشرفت کرده است، سرعت عمل بالاتری هم برای موفقیت می طلبد. تاکتیک در Defense Technica چیزی نیست که ثابت باشد و بتوانید از آن در همه مراحل بازی استفاده نمایید. با توجه آب و هوایی یا تعداد نیرو هایی که در هر بخش وجود دارد، باید راه های دفاعی را تغییر دهید تا بر هوش مصنوعی غلبه کنید و بتوانید به قسمت بعدی راه یابید. زاویه دید و دوربین در بازی Defense Technica از سمت بالا نشان داده می شوند و امکان هدایت تمامی قست ها در مقر فرماندهی به وجود می آید و کارتان کمی آسان تر می شود. تنها تعداد سربازان و ساختمان های دفاعی نیستند که در نبرد تاثیر زیادی دارند، بلکه استراتژی که برای جنگ به کار می برید، در اولویت قرار دارد.

  حجم فایل : 248.52 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها