• دانلود Mr Bree – بازی آقای بری

  انتشار 14/08/05 بروز شده 14/08/05 بازدید شده 58نفر نویسنده دیدگاه(ها) 11 دیدگاه

  Mr Bree از جلمه بازی های موفق شرکت TawStudio Entertainment برای کامپیوتر در سبک پلتفرمر و ماجراییست که در سال 2013 در شبکه گسترده استیم منتشر شده است. Bree اسم خوک بازمزه ایست که در طول بازی، هدایت و کنترل این شخصیت را بر عهده می گیرید و با او در جنگل سرسبزی همراه می شوید. خطرات و مشکلات در کمین هستند و به هیچ وجه نباید از آن ها غافل شوید.

  دانلود Mr Bree - بازی آقای بری

  جنگلی که در بازی Mr Bree داخل آن به گشت و گذار می پردازید، وجب به وجب آن از دام ها و تله هاییست که باعث مرگ بری می شوند و نیاز به دقت عمل بالایی خواهید داشت. داستان اصلی از جایی شروع می شود که Bree به طور غیر منتظره سر از این جنگل زیبا و خطرناک در می آورد و از خانواده اش دور می شود. هدف اصلی که در بازی دنبال می کنید، رسیدن به خانواده و دوستان اوست تا باری دیگر زندگی آرامی داشته باشد.

  حیوانات وحشی هم از آن دسته خطراتی هستند که به سختی می توانید از آن ها جان سالم به در ببرید و تا چند دقیقه به دنبالتان می آیند. به دنبال راه خانه و نقشه های گنجی در Mr Bree باشید که در مناطق صعب العبور جنگل مخفی شده اند و دست یابی به آن ها کار دشواریست. بیش از 45 مرحله متنوع با رنگبندی عالی در بازی آقای بری طراحی شده اند و برای یک عنوان مستقل بسیار عالی می باشند. بازی Mr Bree در جشنور های متعددی جوایز بسیار ارزنده ای را نسیب خود کرد و توانست از Steam Greenlight به Store انتقال پیدا کند و مورد استقبال بسیاری از طرفداران سبک Platformer قرار گرفت. علاوه بر این جوایز، صداگذرای بسیار زیبای بازی نیز مورد تقدیر قرار گرفته است و به همراه گیم پلی مناسبی که دارد، از دیگر عناوین هم سبک متمایز جلوه می دهد.

  حجم فایل : 314.35 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها