• دانلود Slenders Woods – بازی فرار از تاریکی

  انتشار 14/08/04 بروز شده 14/08/04 بازدید شده 67نفر نویسنده دیدگاه(ها) 28 دیدگاه

  Slenders Woods از نسخه های برتر سری بازی های Slender Man برای کامپیوتر است و به دست کمپانی GameHitZone در سال 2012 با داستان متفاوتی انتشار یافته است. مرد بلند قامتی که در ورژن های قبلی بازی مشاهده شده بود، دوباره بازگشته است و در جنگل تیره و تاریکی زندگی می کند و قصد گرفتن جانتان را دارد. او از بین شاخه ها و درختان به طور تصادفی بیرون می آید و سرعت بسیار بالایی دارد.

  دانلود Slenders Woods - بازی فرار از تاریکی

  در بازی Slenders Woods فقط باید سعی کنید که جان خود را از این مخمسه نجات دهید و به مکان دیگری پناه ببرید. هر چند Slender Man می تواند دوباره جای جدیدتان را پیدا کند و به سراغتان بیاید ولی چاره دیگری ندارید. علاوه بر سبک ترسناک یا Horror که در بازی شاهد آن هستیم، این نسخه از بازی حالت داستانی و معمایی هم به خود گرفته است و در جنگل باید به دنبال آیتم های گمشده ای باشید که راه زنده ماندن شما را تضمین می کنند.

  از تجهیزات ساده ای همچون چراغ قوه برای پیدا کردن راه استفاده کنید و کاملا به مسیری که در حال رفتن به آن هستید، آگاهی پیدا کنید. با وجود این که هیچ جایی در Slenders Woods امنیت کافی ندارد اما نباید امیدتان را از دست بدهید و تسلیم موجود بلند قامت شوید. داستان اصلی در مورد مردیست که بعد از سال ها زندگی از همسرش جدا می شود و در یک کابین ماشین مشغول زندگی می شود. صدا های عجیبی از جنگل به گوش او می رسد و به نظر می رسد که فردی قصد آزار و اذیت او را دارد. تمامی این شرایط به همراه مشکلات فردی که مرد در بازی Slenders Woods دارد، باعث وخیم شدن اوضاع برای این شخصیت می شود ولی شما وظیفه دارید تا به او کمک کنید. لازم به ذکر ست که دو Game Mode با عناوین Story Mode و Page Collecting Mode برای تنوع در این بازی طراحی شده اند.

  حجم فایل : 100.56 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها