• دانلود Motor Rock – بازی جنون رانندگی

  انتشار 14/08/03 بروز شده 14/08/03 بازدید شده 57نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Motor Rock یک بازی جذاب در سبک ماشین سواری از کمپانی Yard Team برای کامپیوتر است که در سال 2013 میلادی بر روی شبکه گسترده Steam طراحی و منتشر شده است. تفاوتی که این بازی با سایر عناوین هم سبک دارد، در صداگذاری و هم چنین نحوه رانندگیست و تمامی این چیز ها به صورت عادی انجام نشده اند. بلکه از موزیک راک برای صدا و رانندگی دیوانه وار برای نحوه حرکت استفاده می شود!

  دانلود Motor Rock - بازی جنون رانندگی

  ماشین جنگنده خود را برای شرکت در مسابقات بازی Motor Rock آماده کنید و تجهزات نظامی متعددی را بر روی آن ها جاسازی کنید تا همه رقیبان را از دور مسابقه خارج نمایید. برای رسیدن به موفقیت فقط باید برای تخریب حریف بیاندیشید و به هر نحوی که شده، او را نابود سازید. البته فقط با یک نفر مشغول مسابقه نمی شوید و حداقل سه نفر در هر Round شرکت دارند و آن ها هم سعی در خارج سازی سایر افراد از پیست دارند.

  در ابتدای بازی تنها به یک ماشین ساده ولی پرسرعت بسنده می کنید ولی با کسب امتیاز می توانید اتومبیل جدیدی را خریداری کنید و با قدرت بیشتری وارد نبرد شوید. هم چنین تمامی آیتم هایی که در Motor Rock وجود دارند، با امتیاز و پولی که از مسابقات قبلی به دست آورده اید، قابل خرید هستند ولی قیمت آن ها با یکدیگر تفاوت دارند. طبیعتا آیتمی که قدرت بیشتری را به ماشین اضافه کند، هزینه بالاتری هم نیاز دارد و برای کسب این هزینه باید تلاش بسیاری بکنید. مسیر ها و Map هایی که در بازی Motor Rock طراحی شده اند، در سیارات دیگری از جمله ماه واقع شده اند و سطح رقابت نیز شدیدتر از آن چیزیست که فکر می کنید. در هر مسیر، موانعی توسط سازندگان قرار داده شده اند تا کار برای مسابقه دهندگان سخت تر و هیجان انگیز تر شود، پس حواستان را کاملا جمع کنید.

  حجم فایل : 336.18 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها