• دانلود Tiestru – بازی قلعه افسانه ای

  انتشار 14/08/02 بروز شده 14/08/02 بازدید شده 79نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Tiestru نام بازی استراتژیکی و Tower Defense برای کامپیوتر با حجم مناسبیست که در سال 2014 میلادی به دست کمپانی Warlock Arts بر روی شبکه استیم رفته است. قلعه ای که هزاران سال در دست جادوگران بازی بوده و هیچ کسی نتوانسته به آن صدمه ای بزند، حالا مورد تهاجم بیگانگان قرار گرفته است و امکان نابودی آن وجود دارد و باید از این قلعه به بهترین شکل ممکن محافظت کنید.

  دانلود Tiestru - بازی قلعه افسانه ای

  با این که تعداد دشمنان از نظر عددی در بازی Tiestru خیلی بیشتر از افراد شماست ولی با کمک گرفتن از نیروی خارق العاده کریستال هایی که داخل قلعه وجود دارند، می توانید مقاومت کنید و آن ها را نابود سازید. برای این که موفقیت را از آن خود کنید، نیاز به یک نقشه و استراتژی قوی و کم نظیر دارید تا نیرو هایی را که به سمتتان حمله ور می شوند، گمراه کنید و در زمان مناسب به سمتشان تیراندازی کنید و به بخش بعدی راه بیابید.

  تاریکی همه جا را فرا گرفته است و تنها نور کریستال ها هدایتگر راهتان و اتاق های داخلی هستند و برای رسیدن به هدفتان که روشناییست، باید کار های زیادی انجام دهید. از سلاح های جادوئی در Tiestru بهره مند شوید و از راه دور به دشمنان آسیب وارد کنید. سعی کنید که بدون تلفات همه وظایفتان را به اتمام برسانید. اگر نیرو های تاریکی وارد منطقه تان شوند، نبرد های تن به تن، تنها راه حلیست که باید به کار ببرید و از خطر نابودی نجات یابید. آیتم های زیاد و متعددی در بازی Tiestru که اکثریت آن ها از جادو و ماده ای به نام Mana قدرت می گیرند، طراحی شده اند و تنها با کسب امتیاز امکان خریداری آن ها وجود خواهد داشت. پس در مرحله های ابتدایی به خوبی عمل کنید تا قدرت خود را بالا ببرید و مهارت های قهرمانان را در به کار بردن جادو افزایش دهید.

  حجم فایل : 231.72 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها