• دانلود Gravi – بازی گوی جادویی

  انتشار 14/08/01 بروز شده 14/08/01 بازدید شده 58نفر نویسنده دیدگاه(ها) 6 دیدگاه

  Gravi یکی از بازی های کم حجم در سبک پلتفرمر و پازل مانند برای کامپیوتر از Hashbang Games می باشد که بر روی Steam در سال 2013 میلادی قرار داده شده است. هدایت دو گوی آبی و قرمز رنگ در طول مراحل بازی با شماست و باید آن ها را به طور سالم و بدون هیچ مشکلی از روی موانعی که وجود دارند عبور دهید. شاید در ابتدا این موانع ساده به نظر برسند ولی به مرور زمان معما ها نیز همراه آنان خواهند شد.

  دانلود Gravi - بازی گوی جادویی

  هم چنین موانعی که در بازی Gravi موجود هستند، بر تعدادشان افزوده می شود و به سختی می توانید گوی های مورد نظر را از روی آن ها بگذرانید. گوی هایی که هدایتشان را بر عهده دارید، معمولی نیستند بلکه از قبل بر روی آن ها جادو شده است و قدرت های خارق العاده ای درون خود دارند. برای کشف این قدرت ها باید چند مرحله ابتدایی بازی را به پیش ببرید تا همه توانایی ها فعال شوند و با دشواری کمتری مشکلات را از پیش روی بردارید.

  این بازی در ابتدا برای Android و iOS منتشر شده بود ولی بعد از کسب نمرات بسیار خوب از جمله 4.5/5 گوگل پلی به رایانه های شخصی نیز راه پیدا کرد. تنها چیزی که در Gravi باید به آن توجه زیادی داشته باشید، تله های هوشمندانه ایست که در هر بخش قرار داده شده اند و با کمی غفلت گفتارشان خواهید شد. پس نیاز به دقت و سرعت عمل بسیار بالایی برای چنین مواقعی دارید. پازل های پیچیده ای که به دست سازندگان طراحی شده اند، قابل حل هستند ولی برای برخی از آن ها باید بیشتر از یک ساعت زمان صرف کنید تا در نهایت موفق شوید. بیشتر از 40 مرحله جذاب و متنوع در بازی Gravi قرار گرفته است و با پیشروی در مراحل، میزان سختی یا همان Difficulty آن ها نیز افزایش می یابد.

  حجم فایل : 97.20 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها