• دانلود Depths of Fear – بازی اعماق ترس

  انتشار 14/08/01 بروز شده 14/08/01 بازدید شده 40نفر نویسنده دیدگاه(ها) 11 دیدگاه

  Depths of Fear از جمله بازی های سبک ترسناک و تا حدودی ماجرایی برای کامپیوتر است که در سال 2014 شرکت Digital Tribe آن را روی شبکه استیم منتشر کرده است. Theseus نام شخصیت قهرمانیست که در طول بازی، هدایت او را بر عهده دارید و در عصر یونان قدیم مشغول به گشت و گذار در غار ها و مقبره های قدیمی خواهید شد. البته دشمنان همیشه در کمینتان نشسته اند.

  دانلود Depths of Fear - بازی اعماق ترس

  هدف اصلیتان در بازی Depths of Fear از میان برداشتن و نابودسازی فردی به نام Daedalus افسانه ایست که هزاران پیش در داستان ها نقل شده است ولی حالا یک موجود واقعیست و در یونان به طور آزادانه می گردد. او افراد خود را برای تصرف مناطق مختلفی از شهر جمع آوری کرده است و هیچ کسی نمی تواند جلودار او باشد. سلاح های کلاسیک نظیر شمشیر را در دستتان بگیرید تا به مبارزه با این موجود خبیث برخیزید.

  هدف دیگری که در طول مراحل دنبال می کنید، جمع آوری طلا های گمشده و انباشتن آن ها در زراد خانه است تا دست هیچ یک از دشمنان به آن ها نرسد. این جواهرات در Depths of Fear علاوه بر این که جنبیه زینتی و قیمتی دارند، قدرت های خاصی را به همراه خود دارند و اگر به دست Daedalus بیفتند، قدرت او فناناپذیر خواهد شد. پس سعی کنید تا این اشیاء ارزشمند را سریع تر از دشمن به دست آورید و به مجموعه تان اضافه نمایید. لازم به ذکر است که تنها شمشیر می تواند بدن این نژاد قدیمی را سوراخ کند و طلسم آن ها را بشکند تا به دنیای افسانه ای خودشان بازگردند. شهد گرافیک و کیفیت تصاویر بسیار خوبی در بازی Depths of Fear یا همان اعماق ترسم هستیم و از جلوه های صوتی و تصویری مناسبی برای جذاب تر و ترسناک تر شدن صحنه ها بهره گرفته شده است.

  حجم فایل : 280.10 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  توجه :

  پس از نصب، محتوی پوشه Crack را در مسیر نصبی کپی کنید.

  دسته بندی ها