• دانلود Dungeons and Dragons – بازی اژدهایان

  انتشار 14/07/31 بروز شده 14/07/31 بازدید شده 60نفر نویسنده دیدگاه(ها) 9 دیدگاه

  Dungeons and Dragons بازی مهیجی در سبک اکشن و نقش آفرینی (RPG) برای کامپیوتر می باشد که توسط کمپانی Capcom در سال 2013 روی شبکه گسترده Steam رفته است. شوالیه ها و سربازان ارتشتان را در ابتدای بازی جمع آوری کنید تا راهی یک ماجراجویی بزرگ و بسیار مهم شوید. خطرات زیادی همانند اژدهایان، شما را در طول راه تهدید می کنند و باید حساب شده حرکت کنید.

  دانلود Dungeons and Dragons - بازی اژدهایان

  در هر لحظه از بازی Dungeons and Dragons امکان آسیب دیدن نیرو هایتان وجود دارد، زیرا همه اتفاقات به صورت ناگهانی رخ می دهند و غافل گیرتان می کنند. دو نسخه قدیمی و کلاسیک این عنوان با نام های Tower of Doom و Shadow over Mystara در یک مجموعه به نام Chronicles of Mystara برای طرفداران بازی “زندانبانان در برابر اژدهایان” به دست شرکت سازنده طراحی و منتشر شده است تا خاطرات به یادماندنی را باری دیگر زنده کند.

  مبارزات تن به تن و دشواری را در هر یک از مراحل بازی تجربه خواهید کرد ولی به هیچ وجه نباید تسلیم دشمن شوید. از تمام قدرت ها و مهارت های رزمیتان در Dungeons and Dragons بهره بگیرید تا ضربات متعددی را به نفرات پیش رویتان وارد کنید و از چنین موانع دشواری عبور نمایید. بخش آنلاین و Multiplayer هم در نظر گرفته شده است تا به همراه دوستانتان در شبکه استیم بتوانید هر مرحله را در کنار هم پشت سر بگذارید و از آن لذت ببرید. شخصی سازی شخصیت در بازی Dungeons and Dragons در حد ابتدایی و ساده تدارک دیده شده است ولی می توانید آیتم های به مراتب متنوع تری را نسبت به کاراکتر ها از بخش فروشگاه تهیه کنید و در مبارزات به کار ببرید. گرافیک این نسخه از بازی به صورت کلاسیک و دو بعدی می باشد و تنها بر روی بخش گیم پلی آن تمرکز شده است تا پر هیجان و خاطره انگیز باشد.

  حجم فایل : 256.35 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  توجه :

  پس از نصب، محتوی پوشه WALMART را در مسیر نصبی کپی کنید.

  دسته بندی ها